AMBASADOR RP: Dariusz Pawłoś
ZASTĘPCA AMBASADORA: Paweł Gronow, radca-minister
SEKRETARIAT
Monika Czarnecka - specjalista
Joanna Szczęsna - inspektor
WYDZIAŁ POLITYCZNY
Jarosław Bajaczyk – Kierownik wydziału, I radca
Artur Góra – I Radca
Tomasz Majchrowski – Radca
Łukasz Kaźmierczak – I Sekretarz
Piotr Galek - II Sekretarz
Filip Bartkowiak - II Sekretarz
Łukasz Żygadło – II Sekretarz
Marta Król – Referent ds. wsparcia merytorycznego
Michał Madaj - Radca, samodzielne stanowisko ds. współpracy weimarskiej
WYDZIAŁ EKONOMICZNY
Bartosz Arabik – Kierownik wydziału, I radca
Krzysztof Szymański - II Sekretarz
Maciej Nowicki - II Sekretarz
Ewa Góra – Referent ds. ekonomicznych
Maja Kosieradzka-Arabik - Referent ds. ekonomicznych
REFERAT DS. KOMUNIKACJI I DYPLOMACJI PUBLICZNEJ
Magdalena Szuber-Zasacka – Kierownik referatu, I radca
Julia Stelniec - Tłumaczka / Referent ds. dyplomacji publicznej
Maria Szymańska - Referent ds. dyplomacji publicznej i kutluralnej
Izabela Sellmer - Tłumaczka
WYDZIAŁ KONSULARNY I POLONII
Robert Kępka - Konsul RP, I radca (sprawy prawne, pomoc konsularna)
Dariusz Kłaczko - Konsul, I radca (sprawy paszportowe i obywatelskie)
Joanna Wieczorek - Wicekonsul, I sekretarz (sprawy prawne)
Maja Drop - Wicekonsul, II sekretarz (sprawy prawne)
Adam Borkowski – Wicekonsul, I sekretarz (współpraca z Polonią)
Anna Makowiecka – Sekretariat
Małgorzata Zakrzewska - Starszy Referent
Jolanta Stachurska-Kłaczko - Referent
Anna Nowicka - Referent
Magdalena Filipczak – Specjalista
WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Michał Ostrowski – Kierownik wydziału, I radca
Jadwiga Kulińska – Starszy referent
Zbigniew Zakrzewski – Inspektor
Małgorzata Podlipska – Recepcjonistka
Beata Ossowska – Recepcja
Leszek Szczęsny - Referent
Roman Andrzejewski - Gospodarz obiektu
WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA, ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH I ŁĄCZNOŚCI
Arkadiusz Szymczyk - II Sekretarz
Sławomir Zarębski - III Sekretarz
Katarzyna Zarębska - Referent
REFERAT DS. FINANSOWYCH
Agata Ostrowska – Główna księgowa, I sekretarz
Elżbieta Szumska-Kępka – Starszy referent
Magdalena Gronow – Referent
REFERAT DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH
Piotr Suss – Kierownik projektu
Anna Wiśniewska - Radca
Kazimierz Nowicki - I Sekretarz
Kamila Wensierska-Łajca - Sekretarz projektu, III Sekretarz
Justyna Lesiecka - III Sekretarz
ATASZAT OBRONY
Pułkownik dypl. Mirosław Klimczak - Attaché obrony, wojskowy, morski i lotniczy
Podpułkownik Kamil Krajewski - Zastępca attaché obrony, wojskowy, morski i lotniczy
Starszy chor. sztab. mgr Dariusz Podlipski - Starszy technik
OFICER ŁĄCZNIKOWY STRAŻY GRANICZNEJ
Danuta Łazarczyk – Radca
OFICER ŁĄCZNIKOWY POLICJI
Rafał Hokusz – Radca
PRZEDSTAWICIEL KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ
Karol Piech - Radca