W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

O projekcie

Inwestycja nie tylko otworzy drzwi do kariery zawodowej studentów lecz również zintensyfikuje konkurencyjność najszybciej rozwijającej się dziedziny gospodarki.

 

W efekcie realizacji Projektu zostanie wypracowany i przetestowany model systemowego kształcenia wysokiej klasy specjalistów w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa co będzie miało pozytywny wpływ na rozwój polskiej nauki oraz konkurencyjność gospodarki. Wypracowane rozwiązanie będzie wdrożone na szeroką skalę w latach 2021-27 przez różne ośrodki akademickie, również te mające mniejsze doświadczenie w zakresie dydaktyki w ww. obszarach. 

 

Ponadto w efekcie realizacji Projektu grupa studentów zdobędzie zaawansowane umiejętności w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa.

 

logo Govtech Polska

Uczelnie wchodzące w skład konsorcjum:

Działania w ramach projektu AI Tech

  1. Prowadzenie studiów II stopnia w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz cyberbezpieczeństwa;
  2. Tutoring zapewniający indywidualną opiekę oraz wsparcie merytoryczne dla każdego studenta;
  3. Realizację projektów informatycznych;
  4. Udział w konferencjach międzynarodowych;
  5. Współpracę krajową i międzynarodową z wiodącymi uczelniami oraz przedstawicielami z branży, w obszarze sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz cyberbezpieczeństwa;
  6. Staże oraz wizyty studyjne wynikające ze współpracy z czołowymi przedsiębiorstwami;
  7. Szkołę letnią sprzyjającą nabyciu i pogłębieniu wiedzy oraz umiejętności z zakresu zagadnień merytorycznych.
 

W efekcie realizacji Projektu zostanie wypracowany i przetestowany model systemowego kształcenia wysokiej klasy specjalistów w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa co będzie miało pozytywny wpływ na rozwój polskiej nauki oraz konkurencyjność gospodarki. Wypracowane rozwiązanie będzie wdrożone na szeroką skalę w latach 2021-27 przez różne ośrodki akademickie, również te mające mniejsze doświadczenie w zakresie dydaktyki w ww. obszarach. Ponadto w efekcie realizacji Projektu grupa studentów zdobędzie zaawansowane umiejętności w zakresie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i cyberbezpieczeństwa.

{"register":{"columns":[]}}