W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Znamy oferty firm na doświetlenie przejść dla pieszych na DK92 w miejscowościach: Trzciel Odbudowa, Stary Folwark, Zachodzko, Lubień

11.08.2021

Zainteresowanych wykonaniem zadania są cztery podmiotów. Inwestycja powstanie w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa.

przejście_Trzciel_Odbudowa_DK92

Ofertę z najniższą ceną, opiewającą na 848.700,00 zł, złożyła firma Przedsiębiorstwo Montażu Elektrycznego ELEKTROBUD Mariusz Czerniak z Konina, a najwyższą Giera Znaki Drogowe Sp. Jawna  z Jonkowa na kwotę 1.484.713,01 zł.

Zadanie polega na zaprojektowaniu oraz budowie oświetlenia dedykowanego na przejściach dla pieszych w określonych miejscach. Termin realizacji to 90 dni od dnia podpisania umowy.
Zamówienie obejmuje realizację czterech zadań inwestycyjnych:

  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz ze strefami przejściowymi w ciągu DK92 w miejscowości Trzciel Odbudowa.
  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz ze strefami przejściowymi oraz budowa znaków aktywnych D-6 nad jezdnią w ciągu DK 92 w miejscowości Stary Folwark.
  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz ze strefami przejściowymi oraz budowa znaków aktywnych D-6 nad jezdnią w ciągu DK92 w miejscowości  Zachodzko.
  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz ze strefami przejściowymi oraz budowa znaków aktywnych D-6 nad jezdnią w miejscowości Lubień.

Program

Głównym celem Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej na lata 2021-2024 jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Określa on cele i priorytety inwestycyjne, wskazuje poziom i źródła finansowania oraz określa zakres rzeczowy zadań przewidywanych do realizacji. Program jest spójny ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Strategią Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku oraz komplementarny z działaniami realizowanymi w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.).

Materiały

lista ofert
62​_2021​_informacja​_z​_otwarcia​_ofert.pdf 0.18MB
{"register":{"columns":[]}}