XXI Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej

22.03.2024

Zdjęcie wykonane na terenie obiektu sali sportowej w Węgrowie podczas rozgrywek finałowych strażaków w piłce nożnej. Na boisku widać ustawioną do pamiątkowego zdjęcia drużynę z komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, która zajęła drugie miejsce. Zawodnicy ubrani są w stroje sportowe w kolorze czerwono - czarno – białym z wyjątkiem dwóch bramkarzy którzy posiadają stroje w kolorach żółto – czarnym.

22 marca 2024 roku w Hali Sportowej w Węgrowie rozegrana została faza finałowa XXI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział reprezentacje ośmiu komend powiatowych i miejskich PSP województwa mazowieckiego.

Turniej, podzielono na fazę grupową (2 grupy), oraz finałową, do którego zakwalifikowały się reprezentacje komend z  Radomia, Warszawy Mławy oraz Węgrowa. Reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Radomiu po wygraniu swojej grupy awansowała do półfinału, w którym pokonała KP PSP w Mławie w serii rzutów karnych. W finale mimo zaciętego spotkania nasza drużyna uległa KM PSP w Warszawie 2:0.
Po zakończeniu turnieju trzy pierwsze drużyny otrzymały okazałe  puchary i medale. Natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale oraz drobne upominki.