Plaże Elbląga zdobyte przez ełckich strażaków

23.07.2024

We wtorek 23 lipca 2024 roku na boiskach IKS ATAK Elbląg w Piastowie odbył się I Turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu w siatkówce plażowej.

Dwie pary strażaków z Ełku na tle boiska do siatkówki plażowej
W zmaganiach wzięło udział 19 par strażaków z terenu województwa warmińsko - mazurskiego.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem organizacyjnym jak i siatkarskim. KP PSP w Ełku do zawodów wystawiła 2 pary w składzie Piotr Zawistowski/Mariusz Mroczek oraz Kacper Dobrowolski/Szymon Nawrocki. Obie ekipy znalazły się w finałowej czwórce zawodów. Piotr i Mariusz po pięknym pojedynku - rozpoczynając od przegranego 1 seta finałowego podnieśli się i zwyciężyli z parą reprezentującą KM PSP Elbląg 2:1.

W meczu o 3 miejsce od zwycięskiego seta zaczęli nasi reprezentanci Kacper i Szymon, jednak dwa kolejne niestety należały do przeciwników z KP PSP Bartoszyce.
Głosami uczestników turnieju najlepszym zawodnikiem został Mateusz Norek reprezentujący KM PSP w Elblągu.