Tytuł/stanowisko: Podleśniczy

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA RÓŻAŃSKO OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY NA STANOWISKO PODLEŚNICZEGO

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 21-11-2023

Nabór prowadzony jest w oparciu o Regulamin naboru na wolne stanowiska pracy w biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie, wprowadzony Zarządzenia Nr 18 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie z dnia 18.06.2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu naboru na wolne stanowiska pracy w biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie ( znak sprawy: DO.1101.6.2020).

Zakres obowiązków

Wykonywanie czynności techniczno-gospodarczych, administracyjnych i ochronnych w zakresie obejmującym realizacje zadań ustalonych dla leśnictwa, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe, w tym:,

  • ochrona powierzonego mienia i zwalczanie szkodnictwa leśnego.
  • udział w procesie pozyskania i zrywki drewna,
  • udział w procesie przychodu i wydawania drewna oraz innych produktów,
  • nadzorowanie prac leśnych i uczestniczenie w ich odbiorze.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: zachodniopomorskie
Teren wskazanego Leśnictwa Nadleśnictwa Różańsko

Wymagania

Wymagania obligatoryjne (podstawowe):

  1. wykształcenie wyższe leśne lub średnie leśne,
  2. ukończony z wynikiem pozytywnym staż pracy w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych,
  3. spełnienie wymogów określonych w art. 45 ust. 2 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach (Dz.U. z 2022 r. , poz. 672 ze zm.),
  4. posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz gotowość wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych,

Wymagania dodatkowe (preferowane):

  1. zdany egzamin warunkujący nadanie po raz pierwszy stopnia służbowego w Służbie Leśnej (egzamin do Służby Leśnej) W przypadku jego braku istnieje możliwość skierowania na egzamin przez nadleśnictwo,
  2. znajomość Systemu Informatycznego LP na poziomie leśnictwa - Stanowisko Pracy Leśniczego oraz obsługi rejestratora,
  3. znajomość przepisów prawnych związanych z gospodarką leśną i uregulowań wewnętrznych obowiązujących w Lasach Państwowych,
  4. ukończone kursy, szkolenia przydatne na stanowisku objętym naborem,
  5. odpowiednie predyspozycje osobowe tj. komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnej analizy i oceny oraz pracy w zespole.

Wymagane dokumenty

  1. list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
  2. CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej (świadectwa pracy, a w przypadku aktualnie trwającego zatrudnienia zaświadczenie o zatrudnieniu), opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  4. kserokopia zaświadczenie o zdanym egzaminie do Służby Leśnej, jeżeli dotyczy (oryginał do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  5. kserokopia zaświadczenia o ukończonym stażu w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych, jeżeli dotyczy (oryginał dokumentu do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  6. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, w tym szczególnej kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO /ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby/, jeżeli kandydat zamierza z własnej inicjatywy przekazać te dane do celów rekrutacji (załącznik nr 1),
  7. kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
  8. oświadczenie kandydata wg załączonego wzoru (załącznik nr 3).
  9. do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.

Benefity

  1. umowa o pracę na czas określony,
  2. zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  3. przewidywany termin rozpoczęcia pracy - listopad/grudzień 2023 r.,
  4. zadaniowy system czasu pracy,
  5. praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
  6. możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach,
  7. świadczenia socjalne i zdrowotne,

Informacje dodatkowe

  1. Kandydat zobowiązany jest do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji na wolne stanowisko pracy w Nadleśnictwie Różańsko stanowiącymi załącznik nr 4 do niniejszego ogłoszenia,
  2. dokumenty, które wpłyną do Nadleśnictwa po terminie wskazanym jak wyżej nie będą przyjęte do postepowania rekrutacyjnego i bez otwierania koperty, zostaną zwrócone na adres korespondencyjny nadawcy,
  3. złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej,
  4. dokumenty kandydatów, których oferty zostaną odrzucone pozostaną do odbioru w siedzibie Nadleśnictwa Różańsko, w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia postepowania rekrutacyjnego, po tym terminie zostaną trwale zniszczone lub odesłane - jeżeli kandydat zaznaczy to w ofercie,
  5. dokumenty kandydata, które zostaną wyłonione w procesie naboru, zostaną dołączone do jego akt osobowych,
  6. Nadleśniczy Nadleśnictwa Różańsko zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów, których oferty zostaną pozytywnierozpatrzone.
  7. Nadleśniczy Nadleśnictwa Różańsko zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie, bez podania przyczyny,
  8. Nadleśniczy Nadleśnictwa Różańsko nie zwraca kandydatom kosztów związanych z rekrutacją.

Termin i miejsce składania ofert:

  1. wymagane dokumenty z dopiskiem „Nabór na stanowisko podleśniczego”, należy składać w terminie do dnia 21.11.2023 r. do godz. 15.00 w następujący sposób:
  • osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Różańsko, Piołunek 1 A 74-311 Różańsko, w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku, lub:
  • elektronicznie, na adres: rozansko@szczecin.lasy.gov.pl,
  • pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Różańsko, Piołunek 1A, 74-311 Różańsko

W przypadku wysyłania pocztą decyduje data stempla pocztowego, a w przypadku wysyłania drogą elektroniczną lub osobistego dostarczenia dokumentów decyduje data wpływu do Nadleśnictwa Różańsko.

Oferty złożone po w/w terminie nie będą rozpatrywane.

O wynikach naboru zostaną powiadomieni wszyscy kandydaci.

Zał. Nr 1 - Oświadczenie - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zał​_Nr​_1​_-​_Oświadczenie​_-​_Zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych​_osobowych.pdf 0.26MB
Zał. Nr 2 - Kwestionariusz osobowy kanydata do pracy
Zał​_Nr​_2​_-​_Kwestionariusz​_osobowy​_kanydata​_do​_pracy.pdf 0.38MB
Zał. Nr 3 - Oświadczenie kandydata
Zał​_Nr​_3​_-​_Oświadczenie​_kandydata.pdf 0.18MB
Zał. Nr 4 - Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zał​_Nr​_4​_-​_Informacja​_dotycząca​_przetwarzania​_danych​_osobowych.pdf 0.31MB
Pierwsza publikacja:
07.11.2023 14:46 Karol Fedczyszyn
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Bogusława Gmyrek
Oferta pracy podleśniczy 4.0 08.11.2023 07:30 Karol Fedczyszyn
Oferta pracy podleśniczy 3.0 07.11.2023 14:51 Karol Fedczyszyn
Oferta pracy podleśniczy 2.0 07.11.2023 14:50 Karol Fedczyszyn
Oferta pracy podleśniczy 1.0 07.11.2023 14:46 Karol Fedczyszyn