Tytuł/stanowisko: Rekrutacja zewnętrzna na stanowisko pracy Referent/Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym (na zastępstwo)

OGŁOSZENIE Nadleśniczego Nadleśnictwa Stuposiany w sprawie naboru zewnętrznego na stanowisko pracy Referent/Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym (na zastępstwo) w Nadleśnictwie Stuposiany

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 22-09-2023

Informacje o ofercie

I. Organizator naboru:
Nadleśnictwo Stuposiany
Stuposiany 1A, 38 – 713 Lutowiska
telefon: 13 461 00 10
e-mail: stuposiany@krosno.lasy.gov.pl
II. Tryb prowadzenia naboru:
Nabór prowadzony jest w oparciu o Zarządzenie Nr 22 Dyrektora Regionalnej
Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie z dnia 19.10.2022 roku w sprawie zasad
prowadzenia naborów na wolne stanowiska pracy w Regionalnej Dyrekcji Lasów
Państwowych w Krośnie i nadzorowanych przez RDLP nadleśnictwach (zn. spr.:
DO.013.66.2022).

V. Warunki zatrudnienia:
1) Praca w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku Referenta,
a w przypadku spełnienia wymagań kwalifikacyjnych - na stanowisku
Specjalisty.
2) Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa
pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.
3) Miejsce pracy: siedziba Nadleśnictwa Stuposiany.
4) Wykonywanie pracy poza siedzibą Nadleśnictwa Stuposiany w formie
polecenia wyjazdu służbowego.
5) Wynagrodzenie zgodne z zasadami wynagradzania obowiązującymi w PGL
LP.
6) Możliwość rozwoju zawodowego.
7) Nadleśnictwo Stuposiany nie zapewnia mieszkania.

Zakres obowiązków

VI. Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań):
1. Realizacja prac związanych z planowaniem i prowadzeniem spraw
dotyczących inwestycji i remontów.
2. Uczestnictwo w sprawach zwianych z utrzymaniem infrastruktury
nadleśnictwa.
3. Udział w sprawach związanych z utrzymaniem sieci drogowej nadleśnictwa.
4. Uczestniczenie w realizacji zadań z zakresu robót budowlano-montażowych.
5. Prowadzenie całokształtu spraw związanych z przygotowaniem i realizacją
procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty

budowlane w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz
niepodlegających ustawie, na podstawie obowiązujących wewnętrznych
regulacji i przepisów w jednostce.
6. Przygotowywanie projektów pism z zakresu swojego działania, dbanie
o terminowe załatwienie korespondencji oraz prawidłowy obieg
i przechowywanie dokumentów, przygotowanie dokumentów do archiwizacji.
7. Uczestniczenie w procesie planowania oraz sporządzania sprawozdań
dla jednostek nadrzędnych oraz instytucji zewnętrznych.
8. Przygotowywanie projektów przepisów wewnętrznych (zarządzeń i decyzji).
9. Inne czynności zlecone przez przełożonego wynikające z zajmowanego
stanowiska.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: podkarpackie
Nadleśnictwo Stuposiany, Stuposiany 1A, 38 – 713 Lutowiska

Wymagania

III. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
1) Wykształcenie wyższe (kierunek administracja lub pokrewne).
2) Znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych MS Office.
IV. Wymagania preferowane (dodatkowe):
1) Ukończone szkolenia (kursy) o tematyce zgodnej z określonym zakresem
zadań wymienionych na stanowisku.

2) Znajomość przepisów dotyczących zagadnień określonych w ogłoszeniu
o naborze.
3) Znajomość wewnętrznych przepisów w LP.
4) Prawo jazdy kat. B.
5) Pożądane cechy:
- chęć i umiejętność uczenia się;
- umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce i posługiwania
się informacją;
- zaangażowanie w wykonywanie zadań;
- dbanie o jakość wykonywanej pracy, rzetelność, sumienność,
dyspozycyjność;
- komunikatywność i kontakt z klientem;
- umiejętność organizacji pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;
- kultura osobista.

Wymagane dokumenty

VII. Wymagane dokumenty:
1) List motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem.
2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej opatrzone
własnoręcznym podpisem wraz z adresem do korespondencji, numerem
telefonu kontaktowego i adresem e-mail.
3) Kserokopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu, albo inny
dokument potwierdzający posiadane doświadczenie zawodowe.
4) Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje
zawodowe.
5) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
do celów naboru opatrzone własnoręcznym podpisem.
Oryginały dokumentów, które zostaną załączone w formie kserokopii, należy okazać
w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Benefity

Wynagrodzenie zgodne z zasadami wynagradzania obowiązującymi w PGL
LP.
Możliwość rozwoju zawodowego.

VIII. Termin i miejsce składania ofert:
Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w terminie do dnia 22 września 2023 roku
do godziny 1200 w jeden z poniższych sposobów:
a) Osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Stuposiany w godzinach pracy biura
od poniedziałku do piątku w godz. 700 – 1500.
b) Przesłać w formie elektronicznej na adres: stuposiany@krosno.lasy.gov.pl
c) Pocztą tradycyjną na adres:
Nadleśnictwo Stuposiany,

Każda z form przesłania powinna być opatrzona dopiskiem „Nabór wewnętrzny na
zastępstwo - Referent/Specjalista w Dziale Administracyjno –
Gospodarczym”.
W przypadku przesyłki pocztowej liczy się data wpływu do Nadleśnictwa, a nie data
stempla pocztowego.
IX. Informacje dodatkowe:
1) Złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej.
2) Nadleśniczy Nadleśnictwa Stuposiany zastrzega sobie prawo
do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.
3) Nadleśnictwo Stuposiany informuje, że nie odsyła dokumentów
aplikacyjnych.
4) Aplikacje, które wpłyną do Nadleśnictwa Stuposiany po wskazanym
terminie (decyduje data i godzina wpływu do Nadleśnictwa, lub data
i godzina wpływu na skrzynkę e-mail Nadleśnictwa) nie będą rozpatrywane
ani zwracane do nadawcy.
Po zakończeniu procedury dokumenty zostaną zniszczone.
5) Nadleśniczy Nadleśnictwa Stuposiany zastrzega sobie prawo
do unieważnienia naboru na każdym etapie bez podania przyczyn.
6) Nadleśnictwo Stuposiany nie zwraca kandydatom kosztów związanych
z rekrutacją.
Do udzielania informacji w sprawie naboru uprawniony jest Specjalista ds. kadr
i płac – tel. 134610932, tel. kom. 501 843 885.

Pełny tekst ogłoszenia znajduje się w załaczniku.

Materiały

Ogłoszenie​_o​_naborze​_zewnętrznym​_na​_zastępstwo
Ogłoszenie​_o​_naborze​_zewnętrznym​_na​_zastępstwo.pdf 0.20MB
Załącznik​_nr​_1​_-​_oświadczenie​_rodo
Załącznik​_nr​_1​_-​_oświadczenie​_rodo.pdf 0.35MB
Załącznik​_nr​_2​_​_do​_Ogłoszenia​_Klauzula​_informacyjna​_RODO
Załącznik​_nr​_2​_​_do​_Ogłoszenia​_Klauzula​_informacyjna​_RODO.pdf 0.35MB
Pierwsza publikacja:
14.09.2023 22:22 GRZEGORZ WÓJTOWICZ
Wytwarzający/ Odpowiadający:
GRZEGORZ WÓJTOWICZ
Rekrutacja zewnętrzna na stanowisko pracy Referent/Specjalista w Dziale Administracyjno – Gospodarczym (na zastępstwo) 1.0 14.09.2023 22:22 GRZEGORZ WÓJTOWICZ