3006-4.1112.3.2023 - II etap
Ogłoszenie Komisji powołanej do przeprowadzenia naboru
na stanowisko sekretarki/sekretarza Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy
Powołana Zarządzeniem Prokuratora Okręgowego w Bydgoszczy Nr 109/23
z dnia 12 października 2023 roku Komisja po przeprowadzeniu w dniu
3 listopada 2023 roku pierwszego etapu naboru na stanowisko sekretarki/sekretarza
w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy informuje, że do drugiego etapu naboru zakwalifikowano następujących kandydatów:
- Adamska Agata
- Andrzejewska Magdalena
- Andrzejewska-Woźniak Katarzyna
- Baj Dominika
- Bator-Klause Ewa
- Bethke Justyna
- Bielak Daria
- Bogaczyk Weronika
- Bojewska Oliwia
- Brzeziński Bartosz
- Fryżewska Paulina
- Gąsior Kamila
- Hauke Melisa
- Jankowska Roksan
- Jerzewska Oliwia
- Kalka Inga
- Kocha Sandra
- Kortas Sebastian
- Krzyżanowska Wiktoria
- Masiakowska Sylwia
- Michalak Katarzyna
- Nowak Małgorzata
- Ogrodniczak Milena
- Paluszkiwicz Justyna
- Piontek Małgorzata
- Rabinek Zuzanna
- Rosińska Karolina
- Sawicka Paulina
- Sienkiewicz Żanetta
- Sitarek Agnieszka
- Siwert Ewa
- Skwarczyńska Wioleta
- Sójkowska Dominika
- Stemplewska Natalia
- Sypek Marta
- Szopińska Dominika
- Szymańska Izabela
- Tomecka Anna
- Zamiatowska Marzena
Drugi etap naboru – rozmowa kwalifikacyjna połączona
ze sprawdzeniem umiejętności obsługi komputera odbędzie się w dniu 14 listopada 2023 roku od godziny 8:00 w sali konferencyjnej (p. 411) budynku Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy przy ul. Okrzei 10.
Wyniki naboru zostaną ogłoszone w dniu 15 listopada 2023 roku. Publikacja wyników nastąpi na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.
W dniu 14 listopada 2023 roku winni stawić się następujący kandydaci:
na godzinę 8.00
- Adamska Agata
- Andrzejewska Magdalena
- Andrzejewska-Woźniak Katarzyna
- Baj Dominika
- Bator-Klause Ewa
- Bethke Justyna
na godzinę 9.00
- Bielak Daria
- Bogaczyk Weronika
- Bojewska Oliwia
- Brzeziński Bartosz
- Fryżewska Paulina
- Gąsior Kamila
na godzinę 10.00
- Hauke Melisa
- Jankowska Roksana
- Jerzewska Oliwia
- Kalka Inga
- Kocha Sandra
- Kortas Sebastian
na godzinę 11.00
- Krzyżanowska Wiktoria
- Masiakowska Sylwia
- Michalak Katarzyna
- Nowak Małgorzata
- Ogrodniczak Milena
- Paluszkiwicz Justyna
na godzinę 12.00
- Piontek Małgorzata
- Rabinek Zuzanna
- Rosińska Karolina
- Sawicka Paulina
- Sienkiewicz Żanetta
- Sitarek Agnieszka
na godzinę 13.00
- Siwert Ewa
- Skwarczyńska Wioleta
- Sójkowska Dominika
- Stemplewska Natalia
- Sypek Marta
- Szopińska Dominika
na godzinę 14.00
- Szymańska Izabela
- Tomecka Anna
- Zamiatowska Marzena
Prosi się o przybycie kandydatów wraz z dokumentem tożsamości na 15 minut przed wyznaczoną godziną.
- Pierwsza publikacja:
- 23.01.2024 14:40 Katarzyna Wilińska
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Katarzyna Wilińska
Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
---|---|---|
3006-4.1112.3.2023 - II etap | 1.0 | 23.01.2024 14:40 Katarzyna Wilińska |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP