Informacja o stosowanych środkach poprawy efektywności energetycznej w 2024 roku
23.01.2025
3004-7.221.2.2025
Informacja o stosowanych środkach poprawy efektywności energetycznej w 2024 roku.
Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce na podstawie art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 20 maja 2016r. o efektywności energetycznej (Dz.U. z 2024 r. poz. 1047 ze zmn.) informuje o działaniach zrealizowanych w zakresie efektywności energetycznej w 2024 r. w prokuraturach okręgu ostrołęckiego:
- w budynku Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce wymieniono 10 szt. okien dachowych w pomieszczeniach biurowych, dokonano wymiany oraz montażu nowych zestaw urządzeń klimatyzacyjnych (łącznie w 11 pokojach),
- w budynku Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce dokonano wymiany opraw oświetleniowych na LED (5 pomieszczeń), zamontowano perlatory wody,
- w budynku Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej wymieniono 5 szt. okien dachowych w pomieszczeniach, dokonano wymiany opraw oświetleniowych na LED (6 pomieszczeń)
- w budynku Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu zamontowano nowe zestawy urządzeń klimatyzacyjnych (łącznie w 5 pokojach), dokonano wymiany pękniętego pakietu szybowego,
- w budynku Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie zamontowano nowe zestawy urządzeń klimatyzacyjnych (łącznie w 2 pokojach).
Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce nie jest wpisana do rejestru EMAS, jednak prowadzi działania dążące do ochrony środowiska.
Prokurator Okręgowy
Waldemar Osowiecki
Materiały
Informacja o stosowanych środkach poprawy efektywności energetycznej w 2024 rokuInformacja_o_stosowanych_środkach_poprawy_efektywności_energetycznej_w_2024_roku.pdf 0.09MB