Utwory obowiązkowe
Uczestnicy Konfrontacji obowiązani są do wykonywania następujących programów:
Kategoria I:
FLET
Gérard Meniuer – Vivaldi
lub
Pascal Proust - Prelude et Danse
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 8 minut)
SAKSOFON
Rene Mignion – Santa Marie-Lou (Andante i Tres modere)
lub
Clay Smith – Italiana
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 8 minut)
KLARNET
C. M. Weber – Sonatina
lub
Gerald Martin – Wariacje n/t The Little Brown Jug
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 8 minut)
OBÓJ
Mirosław Gąsieniec – Polka
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 8 minut)
FAGOT
Ryszard Dzięgielewski – Ćwiczenie nr 66 (Szkoła na fagot)
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 8 minut)
Kategoria II:
FLET
Gabriel Faure – Sicilienne op.78
lub
Marcel Poot – Sicilienne
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 10 minut)
SAKSOFON
Jules Demersseman – Fantaisie op. 32
lub
Jules Demersseman – Alegretto Brillance
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 10 minut)
KLARNET
Henry Kent – Wariacje n/t Karnawału weneckiego
lub
Carl Barmann – Etiuda nr 6 op. 63
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 10 minut)
OBÓJ
Miroslaw Gąsieniec – Barkarola
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 10 minut)
FAGOT
Zygmunt Noskowski – Polonez elegijny
(opr. R. Dzięgielewski – Szkoła na fagot, ćwiczenie nr 104)
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 10 minut)
Kategoria III:
FLET
Benjamin Godard – Allegretto op.116 nr 1
lub
Philippe Gaubert – Madrigal
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 11 minut)
SAKSOFON
Georg Friedrih Haendel – VI Sonata cz. I, II bez powtórek
lub
Ronald Binge – Concerto cz. I
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 11 minut)
KLARNET
Carl Barmann – Wariacje sentymentalne nr 20 op. 63
lub
Vilem Gunovsky – Romantyczny walczyk
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 11 minut)
OBÓJ
Mirosław Gąsieniec – Tarantella I
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 11 minut)
FAGOT
Zdzisław Nowacki – Taniec robota
(opr. R. Dzięgielewski – Szkoła na fagot, ćwiczenie nr 213)
oraz program dowolny
(łączny czas wykonania: do 11 minut)
UWAGA: Utwory obowiązkowe należy wykonywać z pamięci!
Materiały
Fagot - Kat. IFagot_Kat_I_Dziegielewski_Ryszard-Cw_66.pdf 0.08MB Fagot - Kat. II
Fagot_Kat_II_Noskowski_Zygmunt-Polonez_elegijny.pdf 0.10MB Fagot - Kat. II akomp.
Fagot_Kat_II_Noskowski_Zygmunt-Polonez_elegijny_akomp.pdf 0.11MB Fagot - Kat. III
Fagot_Kat_III_Nowacki_Zdzislaw-Taniec_robota.pdf 0.08MB Fagot - Kat. III akomp.
Fagot_Kat_III_Nowacki_Zdzislaw-Taniec_robota_akomp.pdf 0.22MB Flet - Kat.I_1
Flet_Kat_I_1_Meniuer_Gerard-Vivaldi.pdf 0.10MB Flet - Kat.I_1 akomp.
Flet_Kat_I_1_Meniuer_Gerard-Vivaldi_akomp.pdf 0.24MB Flet - Kat.I_2
Flet_Kat_I_2_Proust_Pascal-Prelude_et_Danse.pdf 0.11MB Flet - Kat. I_2 akomp.
Flet_Kat_I_2_Proust_Pascal-Prelude_et_Danse_akomp.pdf 0.27MB Flet - Kat. II_1
Flet_Kat_II_1_Faure_Gabriel-Sicilienne_op_78.pdf 6.00MB Flet - Kat. II_1 akomp.
Flet_Kat_II_1_Faure_Gabriel-Sicilienne_op_78_akomp.pdf 0.41MB Flet - Kat. II_2
Flet_Kat_II_2_Poot_Marcel-Siciliene.pdf 0.10MB Flet - Kat. II_2 akomp.
Flet_Kat_II_2_Poot_Marcel-Sicilienne_akomp.pdf 0.22MB Flet - Kat. III_1
Flet_Kat_III_1_Godard_Benjamin-Allegretto_op_116.pdf 0.17MB Flet - Kat. III_1 akomp.
Flet_Kat_III_1_Godard_Benjamin-Allegretto_op_116_akomp.pdf 0.24MB Flet - Kat. III_2
Flet_Kat_III_2_Gaubert__Philippe-Madrigal.pdf 0.11MB Flet - Kat. III_2 akomp.
Flet_Kat_III_2_Gaubert_Philippe-Madrigal_akomp.pdf 0.33MB Klarnet - Kat. I_1
Klarnet_Kat_I_1_Weber_C_M-Sonatina.pdf 0.10MB Klarnet - Kat. I_1 akomp.
Klarnet_Kat_I_1_Weber_C_M-Sonatina_akomp.pdf 0.23MB Klarnet - Kat. I_2
Klarnet_Kat_I_2_Martin_Gerald-Little_brown_jug.pdf 0.75MB Klarnet - Kat. I_2 akomp.
Klarnet_Kat_I_2_Martin_Gerald-Little_Brown_Jug_akomp.pdf 0.19MB Klarnet - Kat. II_1
Klarnet_Kat_II_1_Kent_Henry-Karnawal_wenecki.pdf 0.15MB Klarnet - Kat. II_1 akomp.
Klarnet_Kat_II_1_Kent_Henry-Karnawal_wenecki_akomp.pdf 0.49MB Klarnet - Kat. II_2
Klarnet_Kat_II_2_Barmann_Carl_Etiuda_6.pdf 0.13MB Klarnet - Kat. II_2 akomp.
Klarnet_Kat_II_2_Barmann_Carl-Etiuda_6_akomp.pdf 0.35MB Klarnet - Kat. III_1
Klarnet_Kat_III_1_Barmann_Carl-Wariacje_sentymentalne.pdf 0.17MB Klarnet - Kat. III_1 akomp.
Klarnet_Kat_III_1_Barmann_Carl-Wariacje_sentymentalne_akomp.pdf 0.41MB Klarnet - Kat. III_2
Klarnet_Kat_III_2_Gunovsky_Vilem-Romantyczny_walczyk.pdf 0.05MB Klarnet - Kat. III_2 akomp.
Klarnet_Kat_III_2_Gunovsky_Vilem-Romantyczny_walczyk_akomp.pdf 0.17MB Obój - Kat. I
Oboj_Kat_I_Gasieniec_Miroslaw-Polka.pdf 0.05MB Obój - Kat. I akomp.
Oboj_Kat_I_Gasieniec_Miroslaw-Polka_akomp.pdf 0.14MB Obój - Kat. II
Oboj_Kat_II_Gasieniec_Miroslaw-Barkarola.pdf 0.05MB Obój - Kat. II akomp.
Oboj_Kat_II_Gasieniec_Miroslaw-Barkarola_akomp.pdf 0.15MB Obój - Kat. III
Oboj_Kat_III_Gasieniec_Miroslaw-Tarantella_I.pdf 0.06MB Obój - Kat. III akomp.
Oboj_Kat_III_Gasieniec_Miroslaw-Tarantella_I_akomp.pdf 0.19MB Saksofon - Kat. I_1
Saksofon_Kat_I_1_Mignion_Rene-Santa_Marie-Lou.pdf 0.09MB Saksofon - Kat. I_1 akomp.
Saksofon_Kat_I_1_Mignion_Rene-Santa_Marie-Lou_akomp.pdf 0.22MB Saksofon - Kat. I_2
Saksofon_Kat_I_2_Smith_Clay-Italiana.pdf 0.14MB Saksofon - Kat. I_2 akomp.
Saksofon_Kat_I_2_Smith_Clay-Italiana_akomp.pdf 0.43MB Saksofon - Kat. II_1
Saksofon_Kat_II_1_Demersseman_Jules-Fantaisie_op_32.pdf 0.09MB Saksofon - Kat. II_1 akomp.
Saksofon_Kat_II_1_Demersseman_Jules-Fantaisie_op_32_akomp.pdf 0.32MB Saksofon - Kat. II_2
Saksofon_Kat_II_2_Dmersseman_Jules-Alegretto_Brillante.pdf 0.11MB Saksofon - Kat. II_2 akomp.
Saksofon_Kat_II_2_Demersseman_Jules-Alegrett_Brillante_akomp.pdf 0.31MB Saksofon - Kat. III_1
Saksofon_Kat_III_1_Haendel_Georg_Friedrih-6_Sonata.pdf 0.15MB Saksofon - Kat. III_1 akomp.
Saksofon_Kat_III_1_Haendel_Georg_Friedrih-6_Sonata_akomp.pdf 0.26MB Saksofon - Kat. III_2
Saksofon_Kat_III_2_Binge_Ronald-Concerto.pdf 0.17MB Saksofon - Kat. III_2 akomp.
Saksofon_Kat_III_2_Binge_Ronald-Concerto_akomp.pdf 0.60MB