Tytuł/stanowisko: Nauczyciel gry na skrzypcach

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Marcina Kamińskiego w Sierpcu zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela gry na skrzypcach w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji: 16-08-2024

Zatrudnienie na zastępstwo od 1 września 2024 r. w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

Nauka gry na skrzypcach.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Marcina Kamińskiego w Sierpcu, ul. Armii Krajowej 4, 09-200 Sierpc

Wymagania

Kwalifikacje do nauczania przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych.

Wymagane dokumenty

CV oraz list motywacyjny

Benefity

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyjny
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
17.06.2024 13:03 Dorota Burska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Barbara Bońkowska
Oferta pracy: Nauczyciel skrzypiec 2.0 17.06.2024 13:07 Dorota Burska
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec 1.0 17.06.2024 13:03 Dorota Burska