W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Koncert uczniów z klas gitary

22.01.2025

Na sali koncertowej PSM w Wejherowie pozują na stojąco do zdjęcia wszyscy uczniowie glas gitary wraz z nauczycielami: Piotrem Kłosowskim i Zofią Marszk. Dzieci trzymają przed sobą gitary.

20 stycznia 2025 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wejherowie odbył się wyjątkowy koncert uczniów klasy gitary p. Zofii Marszk i p. Piotra Kłosowskiego. Wydarzenie to zgromadziło licznie przybyłą publiczność, która miała okazję podziwiać niezwykłe talenty młodych gitarzystów. Program koncertu był zróżnicowany i bogty w muzyczne niespodzianki. Występy uczniów były pełne pasji i zaangażowania, co wywołało liczne owacje i zachwyty wśród słuchaczy. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie, które przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne koncerty, które na pewno będą równie inspirujące i wyjątkowe.

tekst: Piotr Kłosowski
 

{"register":{"columns":[]}}