W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

INFORMACJA!! Przyjmowanie próbek kałowych oraz biologicznych testów kontroli skuteczności sterylizacji

01.04.2025

Informacja dotycząca przyjmowania do badań próbek kałowych oraz biologicznych testów kontroli skuteczności sterylizacji w punkcie pobrań w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu

Od dnia 16.04.2025 r. do 18.04.2025 r. oraz od 28.04.2025 do 02.05.2025 r. wstrzymuje się przyjmowanie próbek kałowych do badań oraz biologicznych testów kontroli skuteczności sterylizacji (sporale).