Tytuł/stanowisko: Młodszy asystent w Sekcji Bezpieczeństwa Żywności

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Chojnicach ogłasza nabór kandydata na wolne stanowisko pracy Młodszego asystenta w w Sekcji Bezpieczeństwa Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 21-06-2024

Informacje o ofercie

Wymiar etatu: 1 etat.

Oferta dotyczy zatrudnienia na cały etat w ramach umowy o pracę od 1 lipca 2024 r.

Zakres obowiązków

Szczegółowy zakres obowiązków:

  1. Sprawowanie nadzoru sanitarnego nad przestrzeganiem procedur dotyczących urzędowej kontroli żywności, materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu
    z żywnością;
  2. Sprawowanie nadzoru sanitarnego nad przestrzeganiem warunków bezpieczeństwa żywności w zakładach żywienia zbiorowego;
  3. Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych;
  4. Prowadzenie spraw związanych z postępowaniem administracyjnym, egzekucyjnym, mandatowym;
  5.  Praca w terenie – przeprowadzanie kontroli w obiektach.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: pomorskie

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach: biologia, biotechnologia, bezpieczeństwo żywności, technologia żywności i żywienia człowieka, dietetyka lub inne mające zastosowanie w wykonywaniu zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  2. Co najmniej 2 lata pracy w Inspekcji Sanitarnej;
  3. Wiedza specjalistyczna i umiejętność stosowania odpowiednich przepisów z zakresu zadań realizowanych przez sekcję bezpieczeństwa żywności;
  4. Znajomość obsługi komputera;
  5. Inne: myślenie analityczne, rzetelność, terminowość, dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty:

  1. Podpisany kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
    z uwzględnieniem pracy zawodowej;
  2. CV;
  3. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
  4. Oświadczenie kandydatki/kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji ( zgodne z załącznikiem).

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Wymagane dokumenty należy złożyć lub przesłać do dnia 21 czerwca 2024 r. Decyduje data złożenia przez kandydata wymaganych dokumentów bezpośrednio w siedzibie PSSE w Chojnicach, a w przypadku, gdy zostały nadane drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę wpływu do PSSE w Chojnicach.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chojnicach

ul. Piłsudskiego 39

89-600 Chojnice

Przesłanie wersji elektronicznej na adres psse.chojnice@sanepid.gov.pl lub złożenie osobiście w Sekretariacie PSSE w Chojnicach przy ul. Piłsudskiego 39, 89-600 Chojnice.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Zastrzega się, że rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone po sprawdzeniu dokumentacji. Dopuszcza się przeprowadzenie rozmów tylko z wybranymi kandydatami.
O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie bądź mailowo.

Materiały

RODO​_w​_procesie​_rekrutacji.pdf
RODO​_w​_procesie​_rekrutacji.pdf 0.04MB
Kwestionariusz​_osobowy​_dla​_osoby​_ubiegającej​_się​_o​_zatrudnienie​_i​_dla​_pracownika.pdf
Kwestionariusz​_osobowy​_dla​_osoby​_ubiegającej​_się​_o​_zatrudnienie​_i​_dla​_pracownika.pdf 0.08MB