Oferta pracy

08.05.2023

Oferty Pracy

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku ogłasza nabór na stanowisko
Młodszy asystent w Sekcji Żywności i Żywienia

WARUNKI PRACY

  • stanowisko: młodszy asystent
  • umowa na pełen etat – na zastępstwo
  • praca biurowa w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Ekologiczna w Płońsku, ul. Henryka Sienkiewicza 7a (II piętro)
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Realizacja zadań organu I instancji w zakresie bieżącego nadzoru sanitarnego nad bezpieczeństwem żywności i żywienia
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań, analiz i informacji z działań realizowanych przez Sekcję Higieny żywności i żywienia
  • Rozpatrywanie wniosków, skarg, interwencji w sprawach związanych z bieżącym nadzorem sanitarnym nad obiektami produkcji i obrotu żywności
  • Udział w kontrolach kompleksowych i merytorycznych z zakresu bezpieczeństwem żywności
     i żywienia

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

Wykształcenie wyższe II stopnia z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka, biotechnologii, zarzadzania i inżynierii produkcji żywności, dietetyki lub kierunki pokrewne;

  • Staż pracy minimum 1 rok znajomość przepisów prawa z zakresu :
  • Znajomość przepisów ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach administracji publicznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji żywności
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub nieumyślne przestępstwo

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV.
  2. Oświadczenie o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Płońsku.

Dokumenty należy przesłać do dnia 19.05.2023 r.:

-   pocztą elektroniczną na adres sekretariat.psse.plonsk@sanepid.gov.pl

- pocztą tradycyjną na adres : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku,
ul. Sienkiewicza 72, 09-100 Płońsk z dopiskiem na kopercie „rekrutacja” lub składać osobiście
w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płońsku – adres jak wyżej.

Jedocześnie informujemy, iż CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji
nie są przechowywane. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów
nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie
z wybranymi osobami. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku zapewnia swoim pracownikom:
-    stabilną i ciekawą pracę;
-    regularnie wypłacane wynagrodzenie;
-    dodatek stażowy;
-    dodatkowe wynagrodzenie roczne;
-    premia regulaminowa;
-    możliwość rozwoju zawodowego;
-    wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
-    atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku,

Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Nasza instytucja jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Kandydatki/kandydaci będą informowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.
Wszystkie oświadczenia powinny być opatrzone datą oraz własnoręcznym podpisem.

LEGENDA
Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby
z niepełnosprawnościami, które spełniają wszystkie następujące warunki:
•    złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność,
•    spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu,
•    po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.