W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Program „Partnerstwo na rzecz oceny ryzyka związanego z chemikaliami (ang. Partnership for the Assessment of Risks from Chemicals, PARC) 2022-2029"

PIS

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu informuje realizacji programu „Partnerstwo na rzecz uwag dotyczących zagrożeń z chemikaliami 2022 – 2029”, jeden z partnerów jest Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

Projekt PARC ma na celu rozwój i wdrożenie programu badawczego i działanie obejmujące zakres konsolidacji i szerokie zastosowanie w kontekście zagrożeń niebezpiecznych w celu ochrony zdrowia ludzi i środowiska. W ramach projektu w Pracowni Badania Metabolizmu Człowieka Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW jest dostępny w badaniach z dostępem m.in. in. pracownicy, którzy się sortują, demontażem, rozdrabnianiem, wstępnym przygotowaniem odpadów do użytku użytkowego lub elektronicznymi, a także recyklingiem e-odpadów w celu użycia narzędzi i odsprzedaży.

Państwowa Inspekcja Sanitarna, jako organ połączony z wspólnym projektem PARC, umożliwia udział w projekcie firmy oraz pracownicy z gospodarki odpadami (plastik i odpady elektryczne/elektroniczne).

Więcej informacji na temat całego projektu można znaleźć na  stronie internetowej PARC .

Materiały

Informacje dla firm uczestniczących w projekcie PARC - Badanie dotyczące gospodarki odpadami elektroodpady i plastik
Informacje​_dla​_firm​_uczestniczących​_w​_projekcie​_PARC-Badanie​_dotyczące​_gospodarki​_odpadami​_elektroodpady​_i​_plastik.pdf 0.28MB
Informacja dla Uczestników projektu PARC - Badanie dotyczące gospodarki odpadami elektroodpady i plastik
Informacja​_dla​_Uczestników​_projektu​_PARC​_-​_Badanie​_dotyczące​_gospodarki​_odpadami​_elektroodpady​_i​_plastik.pdf 0.25MB
{"register":{"columns":[]}}