W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Program Partnerstwo na rzecz oceny ryzyka związanego z chemikaliami

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Program Partnerstwo na rzecz oceny ryzyka związanego z chemikaliami (ang. Partnership for the Assessment of Risks from Chemicals, PARC) 2022 – 2029

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świebodzinie informuje, że Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka realizuje programu Partnerstwo na rzecz oceny ryzyka związanego z chemikaliami (ang. Partnership for the Assessment of Risks from Chemicals, PARC) 2022 – 2029.

Liderem projektu PARC w Polsce jest Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J Nofera w Łodzi, który koordynuje pracę trzech Podmiotów Powiązanych z ww. projektem tj.: Uniwersytetu Gdańskiego, Instytutu Ochrony Środowiska-Państwowego Instytutu Badawczego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Materiały

Informacja dla Uczestników projektu PARC - Badanie dotyczące gospodarki odpadami elektroodpady i plastik
informacja​_dla​_uczestnikow​_projektu​_PARC​_badanie.pdf 0.25MB
Informacje dla firm uczestniczących w projekcie PARC-Badanie dotyczące gospodarki odpadami elektroodpady i plastik
informacje​_dla​_firm​_uczestniczacych​_w​_pr​_PARC​_badanie.pdf 0.28MB
PARC selected exposure biomarkers for Aligned Studies​_v3
PARC​_selected​_exposure​_biomarkers.pdf 0.47MB