Ogłoszenie o pracę - KG RP w Kaliningradzie

25.02.2021

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Kaliningradzie zatrudni referenta ds. organizacyjno-administracyjno-finansowych

KG RP w Kaliningradzie 2019

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
- sporządzenia list płac dla pracowników zatrudnionych w oparciu o rosyjski Kodeks pracy,
- rozliczanie wynagrodzeń oraz wszelkich świadczeń dotyczących w/w pracowników,
- dostarczanie i odbiór korespondencji oraz załatwianie spraw służbowych w instytucjach, urzędach i innych podmiotach miejscowych,
- wykonywanie innych czynności służbowych wynikających z przepisów dotyczących stanowiska pracy oraz potrzeb placówki,
- prowadzenie spraw kadrowych zgodnie z Kodeksem Pracy FR.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca w siedzibie Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie przy Kasztanowej Alei 51
i poza nią,
- praca o charakterze administracyjno-biurowym w systemie 8-godzinnym.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

wymagania niezbędne:
- wykształcenie: wyższe,
- doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze finansowo-kadrowej pracowników,
- pozostałe wymagania:
- praktyczna umiejętność korzystania z regulacji prawnych z zakresu Kodeksu pracy,
- umiejętność obsługi komputera i obsługi programów Microsoft Word, Exel,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
- umiejętność dobrej organizacji pracy;

wymagania dodatkowe:
- wykształcenie wyższe: finanse, kadry, płace, zarządzanie zasobami ludzkimi,
- doświadczenie w pracy biurowej,
- znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym,
- samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys i list motywacyjny,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
- kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe.

Termin składania dokumentów: 10.03.2021 r.

Planowane zatrudnienie: od 01.04.2021 r.

Dokumenty można złożyć osobiście w siedzibie Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie
w godzinach 10.00-14.00:
Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Kaliningradzie
Kasztanowa Aleja 51
236022 Kaliningrad
z dopiskiem „Nabór na referenta ds. organizacyjnych”
tel. 8 (4012)976450
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kaliningrad.kg.sekretariat@msz.gov.pl (w temacie należy umieścić: nabór na pracownika administracyjnego).

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Zamawiającego – Konsulatu Generalny RP w Kaliningradzie Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Niniejsza informacja stanowi wykonanie obowiązku określonego w art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”.
1.    Administratorem, w rozumieniu art. 4 pkt 7 RODO, danych osobowych jest Minister Spraw Zagranicznych, a wykonującym obowiązki administratora Konsulat Generalny w Kaliningradzie.
2.    Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych (IOD):
adres siedziby: Al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa
adres  e-mail: iod@msz.gov.pl
3.    Dane osobowe będą przetwarzanie na postawie art. 6 ust. 1 lit f RODO - prawnie uzasadniony interes Zamawiającego polegający na właściwej realizacji przedmiotu umowy.
4.    Zakres przetwarzanych danych obejmuje:
a)    imię i nazwisko,
b)    numer PESEL,
c)    służbowy adres e-mail,
d)    służbowy numer telefonu.
5.    Dane zostały przekazane Konsulatowi Generalnemu RP w Kaliningradzie  przez Wykonawcę.
6.    Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia realizacji przedmiotu umowy, a następnie przechowywane w celach archiwalnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r. poz. 217) oraz wynikającymi z niej regulacjami wewnętrznymi Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
7.    Dostęp do danych posiadają wyłącznie uprawnieni pracownicy Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie.
8.    Dane podlegają ochronie na podstawie przepisów RODO. Dane mogą być udostępnione osobom i podmiotom trzecim wyłącznie na podstawie przepisów prawa. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowej.
9.    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, określone w art. 15-16 RODO, w  szczególności prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania oraz w art. 17-18 i 21 RODO, o ile będzie miał zastosowanie.
10.    Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, dane nie będą poddawane profilowaniu.
11.    Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres:
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa