Zapraszamy do pracy lekarzy psychiatrów!

29.04.2024

update2-29.04.2024
SP ZOZ MSWiA w Szczecinie jest dostawcą usług medycznych w regionie zachodniopomorskim. W swoich działaniach łączy wieloletnią praktykę, doświadczenie zawodowe oraz najnowsze osiągnięcia naukowe. Jakość świadczonych usług jest przede wszystkim wynikiem sprawnie działającego zespołu ludzi. Wiemy, że sukces Naszego Zakładu buduje Nasz Personel.,,Stawiamy na osoby szybko uczące się, rzetelne, komunikatywne oraz rozumiejące specyfikę pracy w branży medycznej.” Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w zakresie:
Lekarz Psychiatra
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 3/2024
Zadania:
• przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych pierwszorazowych i kolejnych,
• diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych i emocjonalnych u pacjentów,
• ścisła współpraca z innymi specjalistami, takimi jak psychologowie i psychoterapeuci, w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom,
• zachowanie poufności w odniesieniu do informacji o pacjentach i przestrzeganie etycznych zasad zawodu lekarza,
• prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.
Wymagania:
• prawo wykonywania zawodu lekarza,
• tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii,
• dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
• komunikatywność oraz pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
• możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności,
• współpracę w miłej atmosferze.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z wpisaniem w temacie maila numeru referencyjnego 3/2024 na adres: rekrutacja@spzozmswia.szczecin.pl.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.