Rok szkolny 2021/2022
Konkursy międzynarodowe
4-5 VI 2022 - Brno - Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Dla Instrumentów Dętych
- Grand Prix i I miejsce w kategorii puzon A - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- I miejsce w kategorii puzon B - Kacper Dudek z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- I miejsce w kategorii puzon I - Tymon Okolus z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- II miejsce w kategorii puzon A - Franciszek Nowak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- II miejsce w kategorii puzon II - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- Wyróżnienie I stopnia w kategorii puzon A - Norbert Karcz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
3-4 VI 2022 - Solec Kujawski - IV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
- I miejsce - duet w składzie: Martyna Gańczarczyk, Wiktoria Styrnalska, zespół przygotowany przez Piotra Chołołowicza
- II miejsce - Wiktoria Styrnalska z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- III miejsce - Martyna Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
26-29 V 2022 - Parma (Włochy) - Paganini Guitar Festival
- II miejsce - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego
23-24 V 2022 - Kraków - I Międzynarodowy Konkurs Muzyki Jazzowej - Kracamera - Jazz 2022
- Wyróżnienie w kategorii A - duet w składzie: Hanna Derej, Jakub Derej
- Wyróżnienie w Kategorii A - zespół w składzie: Hanna Derej, Antonina Golec, Tymon Okolus, Piotr Golec, Zuzanna Wajdzik, Patryk Grzybowski, zespół przygotowany przez Piotra Matusika
- V 2022 - Atlanta - International Youth Music Competitions Atlanta USA online
- I miejsce w kategorii muzyka klasyczna - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
V 2022 - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2022
- I miejsce w grupie drugiej - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
- I miejsce w grupie czwartej - Wojciech Grzegorczyk z klasy perkusji Sebastiana Sojki
- II miejsce w grupie czwartej - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego
- III miejsce w grupie drugiej - Ewa Stanclik z klasy skrzypiec Fabia Salmeriego
13 V 2022 - Dolny Kubin - Festiwal Ivana Ballu
- I miejsce w grupie piątej - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
29 IV 2022 - Bielsko-Biała - Międzynarodowy Konkurs Muzyki Akordeonowej
- III miejsce w grupie piątej - Wiktoria Styrnalska z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- III miejsce w grupie drugiej - Szymon Greń z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- III miejsce w grupie czwartej - Antoni Masny z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- II miejsce w grupie ósmej - trio w składzie: Igor Dudek, Antoni Polak, Edward Zięba, zespół przygotowany przez Piotra Chołołowicza
- Wyróżnienie w grupie piątej - Martyna Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- Wyróżnienie w grupie ósmej - duet w składzie: Martyna Gańczarczyk, Wiktoria Styrnalska, zespół przygotowany przez Piotra Chołołowicza
18 IV 2022 - Londyn - Międzynarodowy Konkurs Młodych Muzyków Online - finał roku 2022
- Wiolonczelista roku 2022 - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
10 IV 2022 - Atlanta (USA) - International Youth Music Competition
- Grand Prix - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
8-10 IV 2022 - Cieszyn - IX Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą
- II miejsce w grupie IV - duet w składzie: Gabriela Dudziak (harfa), Małgorzata Cieszko (obój), zespół przygotowany przez Adriana Nowaka
7-10 IV 2022 - Ostrawa - Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Pro Bohemia
- I miejsce w grupie pierwszej, kategoria puzon - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- I miejsce w grupie drugiej, kategoria puzon - Tymon Okolus z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- I miejsce w grupie trzeciej, kategoria puzon - Antoni Giza z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- II miejsce w grupie trzeciej, kategoria puzon - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- II miejsce w grupie zero, kategoria fortepian - Aleksandra Otorowska z klasy fortepianu Anny Skarbowskiej
- II miejsce w grupie pierwszej, kategoria puzon - Leonard Cieślik z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- III miejsce w grupie pierwszej, kategoria puzon - Norbert Karcz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
IV 2022 - Szwajcaria - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Tiziano Rossetti
- I miejsce w grupie C - Adrianna Sinkowska z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
16 III 2022 - Londyn - Międzynarodowy Konkurs Młodych Muzyków Online - sezon IV
- Złota Nagroda w kategorii młody artysta - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
- Srebrna nagroda w kategorii wykonanie utworu barokowego - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
10-12 III 2022 - VI Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski
- I miejsce w kategorii czwartej - Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Skarbowskiej
27 II 2022 - Milan - VI Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "Gaetano Marziali" Online
- I miejsce w grupie drugiej, kategoria D - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego
25 II 2022 - Wiedeń - II Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Gloria Artis w Wiedniu
- I miejsce w grupie trzeciej, kategoria A - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
- I miejsce w grupie trzeciej, kategoria D - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
- I miejsce w grupie trzeciej, kategoria E - Adrianna Sinkowska z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
- II miejsce w grupie trzeciej, kategoria A - Maria Zuzanna Majewska z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
7 II 2022 - Praga - Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Gustawa Mahlera 2022 Online
- II miejsce w grupie drugiej - Maria Zuzanna Majewska z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
- II miejsce w grupie drugiej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
29 I 2022 - Sankt Petersburg - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Igora Strawińskiego
- I miejsce - Maria Zuzanna Majewska z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
I 2022 - Paryż - Międzynarodowy Konkurs Dla Młodych Muzyków "Nouvelles Etoiles" Online
- I miejsce - Gabriela Dudziak z klasy harfy Adriana Nowaka
15-16 I 2022 - Libiąż - II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
- Wyróżnienie - Aleksandra Otorowska z klasy fortepianu Anny Skarbowskiej
9 I 2022 - Londyn - Międzynarodowy Konkurs Młodych Muzyków Online - sezon III
- Złota nagroda w kategorii młody artysta - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
7-13 XII 2021 - Bydgoszcz - XII Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów "Artur Rubinstein In memoriam"
- VI miejsce - Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Skarbowskiej
29 XI -2 XII 2021 - Wrocław - VI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. W. Ernsta i K. Szymanowskiego
- III miejsce - Igor Dudek z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
25-27 XI 2021 - Wrocław - XV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych edycja dla inst. dętych blaszanych
- III miejsce - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
17-21 XI 2021 - Praga - 15 Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Jana Vychtila
- I miejsce w grupie drugiej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
18 XI 2021 - Rumunia - I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny "Da Capo" Online
- I miejsce - Nikola Czyżowska z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak
28 X 2021 - Racibórz - V Transgraniczny Konkurs Organowy
- II miejsce w grupie trzeciej - Krzysztof Wydra z klasy organów Urszuli Jasieckiej-Bury
Konkursy ogólnopolskie
18 VI 2022 - Zielona Góra - XVIII Lubuskie Spotkania Skrzypcowe
- I miejsce w grupie drugiej - Paulina Macura z klasy skrzypiec Adama Wójcika
11-12 VI 2022 - VIII Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa"
- II miejsce - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
06 VI 2022 - Warszawa - VII Ogólnopolski Przegląd Gitarowy "Gitarowe NasTroje"
- I miejsce - Milena Wojtyłko z klasy gitary Marcina Szermańskiego
04 VI 2022 - Witowice - VIII Festiwal Gitarowy "Wśród Pól"
- I miejsce w grupie pierwszej - Ignacy Dudziak z klasy gitary Marcina Szermańskiego
3-5 VI 2022 - Lublin - IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Lublinie
- I miejsce w grupie E - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
3 VI 2022 - Bytom - III Ogólnopolski Konkurs Puzonistów i Tubistów im. P. Waloszczyka
- I miejsce w kategorii puzon - Kacper Dudek z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- III miejsce w kategorii puzon - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
1-2 VI 2022 - Wadowice - 5 Junior Jazz Festival
- III miejsce - zespół w składzie: Hanna Derej, Antonina Golec, Tymon Okolus, Piotr Golec, Zuzanna Wajdzik, Mateusz Klyszcz, zespół przygotowany przez Piotra Matusika
1 VI 2022 - Leszczyny - VIII Konkurs Młodych Talentów - Konkurs Ogólnopolski
- III miejsce - Natalia Tajduś z klasy skrzypiec Izabeli Jamróz
- III miejsce - Marta Jakubiec z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
VI 2022 - VI Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu Presto
- tytuł laureata - Maria Zuzanna Majewska z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
27-30 V 2022 - Poznań - V Ogólnopolski Konkurs "Talenty Skrzypcowe 2022"
- I miejsce i nagroda specjalna za wybitną osobowość artystyczną - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
26-29 V 2022 - Solec-Zdrój - XIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej
- I miejsce - duet w składzie: Martyna Gańczarczyk, Wiktoria Styrnalska, zespół przygotowany przez Piotra Chołołowicza
- II miejsce w kategorii soliści - Wiktoria Styrnalska z klasy akordeonu Wojciecha Golca
- II miejsce w kategorii soliści - Martyna Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
21 V 2022 - Kraków - Ogólnopolski Konkurs "20 Spojrzeń na Karola Szymanowskiego"
- Wyróżnienie - Maja Krzanowska przygotowana przez Katarzynę Kozinę
- Wyróżnienie - Igor Dudek przygotowany przez Katarzynę Kozinę
19-21 V 2022 - Legnica - Drum Battle Rhythm Festival
- I miejsce w kategorii werbel do lat 12 - Mikołaj Grycel z klasy perkusji Andrzeja Ziętka
19 V 2022 - Jabłonka - VII Orawski Konkurs Gitarowy
- I miejsce - Milena Wojtyłko z klasy gitary Marcina Szermańskiego
18 V 2022 - Leżajsk - XV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej
- III miejsce - Krzysztof Wydra z klasy organów Urszuli Jasieckiej-Bury
- Wyróżnienie - Bartosz Jakubiec z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- Wyróżnienie - Michalina Jakubiec z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- II miejsce w grupie piątej - kwartet w składzie: Laura Brzezicka, Marta Jakubiec, Michalina Jakubiec, Bartosz Bury, zespół przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
- Wyróżnienie w grupie piątej - duet w składzie: Krzysztof Wydra, Kacper Kubica, zespół przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
- Wyróżnienie w grupie piątej - duet w składzie: Oliwia Królczyk, Agata Bomik, zespół przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
4 V 2022 - Żywiec - XXI Konkurs Skrzypcowy
- Wyróżnienie w grupie drugiej - Natalia Tajduś z klasy skrzypiec Izabeli Jamróz
V 2022 - VII Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów Online
- I miejsce z wyróżnieniem w grupie pierwszej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
28-30 IV 2022 - Kielce - VII Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
- I miejsce w grupie piątej - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
28-29 IV 2022 - Żyrardów - XVI Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe
- II miejsce - Anna Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
26-29 IV 2022 Solec-Zdrój - XIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej "Harmonia Zrdowia i Muzyki"
- Wyróżnienie - Natasza Kubica z klasy akordeonu Piotra Chołołowicza
26-28 IV 2022 - Dąbrowa Górnicza - XXVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte
- I miejsce w grupie trzeciej - Tymon Okolus z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- II miejsce w grupie drugiej - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- II miejsce w grupie trzeciej - Kacper Dudek z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- III miejsce w grupie pierwszej - Norbert Karcz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
- III miejsce w grupie trzeciej - Norbert Jaszczyk z klasy waltorni Waldemara Matery
- Wyróżnienie w grupie pierwszej - Leonard Cieślik z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
23-24 IV 2022 - Kraków - XV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter
- Wyróżnienie w grupie pierwszej - Helena Fałat z klasy klarnetu Łukasza Iskrzyckiego
22-23 IV 2022 - Kłodzko - XXIII Kłodzki Konkurs I Festiwal Muzyczny
- I miejsce w grupie pierwszej - Ignacy Dudziak z klasy gitary Marcina Szermańskiego
- III miejsce w grupie trzeciej - Milena Wojtyłko z klasy gitary Marcina Szermańskiego
22-23 IV 2022 - Cieszyn - VII Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy im. J. Sztwiertni
- I miejsce w grupie B - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
- I miejsce w grupie C - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
20-22 IV 2022 - Wrocław - XV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz
- Grand Prix - Anna Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
15 IV 2022 - Poznań - I Ogólnopolski Konkurs "Muzyczny Koryfeusz"
- I miejsce - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
11-12 IV 2022 - Kowalewo Pomorskie - VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy Online
- I miejsce w grupie drugiej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
6-9 IV 2022- Rybnik - XVI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków
- I miejsce w grupie pierwszej - Anna Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
- III miejsce w grupie czwartej - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
- III miejsce w grupie czwartej - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
- Wyróżnienie w grupie czwartej - Adrianna Sinkowska z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
- Wyróżnienie w grupie czwartej - Igor Dudek z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
6-7 IV 2022 - Inowrocław - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA W Kategorii Gitara
- I miejsce - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
8 IV 2022 - Sochaczew - XX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, edycja on-line
- Wyróżnienie w grupie trzeciej - Gloria Skrabania z klasy fletu Doroty Parzyk
7 IV 2022 - Dobczyce - VI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
- I miejsce w grupie drugiej - Ignacy Dudziak z klasy gitary Marcina Szermańskiego
1-2 IV 2022 - Kielce - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA W Kategorii Kameralne Zespoły Dęte
- II miejsce - kwartet saksofonowy w składzie: Agnieszka Płaczek, Liliana Polak, Symeon Mamoń-Bratek, Magdalena Szczęsna, zespół przygotowany przez Tomasza Kajkowskiego
- III miejsce - kwartet puzonowy w składzie: Antoni Giza, Bartłomiej Golec, Kacper Waluś, Karol Gańczarczyk, zespół przygotowany przez Tomasza Stolarczyka
- Wyróżnienie - trio stroikowe w składzie: Tomasz Dobija, Adrianna Słowińska, Małgorzata Cieszko, zespół przygotowany przez Marcina Krywulta
1-2 IV 2022 - Warszawa - VI Warszawskie Forum Muzyki Kameralnej
- III miejsce - trio w składzie: Małgorzata Cieszko (obój), Tomasz Dobija (klarnet), Adrianna Słowińska (fagot), zespół przygotowany przez Marcina Krywulta
- Wyróżnienie - duet w składzie: Gabriela Dudziak (harfa), Małgorzata Cieszko (obój), zespół przygotowany przez Adriana Nowaka
IV 2022 - Wadowice - III Ogólnopolski Festiwal Gitarowy
- III miejsce - Milena Wojtyłko z klasy gitary Marcina Szermańskiego
2 IV 2022 - Pruchnik - Pruchnickie Konfrontacje Skrzypcowe
- II miejsce w grupie pierwszej - Anna Młodzikowska z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
- III miejsce w grupie trzeciej - Anna Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
- Wyróżnienie w grupie pierwszej - Alicja Drabina z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
- Wyróżnienie w grupie pierwszej - Piotr Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
28-29 III 2022 - Płock - XVII Konkurs Muzyki Współczesnej
- II miejsce w grupie trzeciej - Małgorzata Cieszko z klasy oboju Piotra Pyca
- Wyróżnienie w grupie drugiej - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca
26 III 2022 - Kozienice - II Festiwal Akordeonowy
- II miejsce - Szymon Greń z klasy akordeonu Wojciecha Golca
25-26 III 2022 - Toruń - VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
- I miejsce ex aequo w grupie czwartej - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej-Nowak
23 III 2022 - Kraków - VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Kolorowe Nutki"
- III miejsce w grupie drugiej - Hanna Niemiec z klasy fortepianu Eweliny Dereń-Rogóż
- Wyróżnienie w grupie czwartej - Emilia Wybraniec z klasy fortepianu Eweliny Dereń-Rogóż
19 III 2022 - Legnica - V Ogólnopolski Konkurs Obojowo-Fagotowy
- Grand Prix - Małgorzata Cieszko z klasy oboju Piotra Pyca
- II miejsce w grupie drugiej - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca
16-19 III 2022 - Toruń - XIII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Barnarda Lewańskiego
- I miejsce w grupie trzeciej - Wojciech Grzegorczyk z klasy perkusji Sebastiana Sojki
- II miejsce w grupie trzeciej - Mikołaj Grycel z klasy perkusji Andrzeja Ziętka
17-18 III 2022 - Jasło - XVI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz
- III miejsce - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca
10-13 III 2022 - Kielce - VI Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych
- Wyróżnienie - Oliwia Czapnik z klasy oboju Agnieszki Sobas
- Wyróżnienie - Adrianna Słowińska z klasy fagotu Marcina Krywulta
12 III 2022 - Kraków - IV Konkurs Wiolonczelowy "Cellolove"
- I miejsce w grupie drugiej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
2-4 III 2022 - Katowice - IX Konkurs Fletowy im. Mariana Katarzyńskiego
- III miejsce - Joanna Parzyk z klasy fletu Doroty Parzyk
22 II 2022 - Puławy - I Konkurs "Paganini w Puławach"
- III miejsce w grupie drugiej - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
15 I 2022 - Rybnik - XV Mikołajkowy Konkurs Gitarowy
- II miejsce ex aequo w grupie pierwszej - Ignacy Dudziak z klasy gitary Marcina Szermańskiego
12-15 I 2022 - Kraków - X Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej
- I miejsce w grupie czwartej - Małgorzata Cieszko z klasy oboju Piotra Pyca
- I miejsce w grupie trzeciej - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca
9 I 2022 - Wrocław - III Ogólnopolski Internetowy konkurs Fletowy "Śpiewające Fleciki"
- II miejsce w grupie trzeciej - Gloria Skrabania z klasy fletu Doroty Parzyk
9-12 XII 2021 - Łódź - VI Ogólnopolski Konkurs Waltornistów w ramach IX Festiwalu Waltorniowego
- II miejsce - Amelia Czapnik z klasy waltorni Waldemara Matery
- Wyróżnienie - Justyna Wolny z klasy waltorni Waldemara Matery
8-19 XII 2021 - Poznań - V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Mieczysława Karłowicza
- II miejsce - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Julii Iskrzyckiej
8-10 XII 2021 - Katowice - III Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Muzycy"
- III miejsce - Magdalena Szczęsna z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
- Wyróżnienie - Agnieszka Płaczek z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
6-8 XII 2021 - Gdańsk - VII Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy im. Wandy Landowskiej
- I miejsce w grupie trzeciej - Michalina Jakubiec z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- II miejsce w grupie trzeciej - Agata Bomik z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- III miejsce w grupie trzeciej - Jagoda Papkoj z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- II miejsce w grupie pierwszej - Bartosz Jakubiec z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
- I miejsce - Kwartet w składzie: Laura Brzezicka (flet), Marta Jakubiec (skrzypce), Michalina Jakubiec (klawesyn), Bartosz Bury (skrzypce), zespół przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
- II miejsce - Duet w składzie: Agata Bomik (klawesyn), Oliwia Królczyk (skrzypce), zespół przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
4 XII 2021 - Warszawa - III Ogólnopolski Konkurs Fortepianowy Cantabile
- II miejsce w grupie trzeciej - Szymon Kawa z klasy fortepianu Małgorzaty Surowiak-Then
1-2 XII 2021 - Bytom - VIII Ogólnopolski Festiwal Fagotowo-Obojowy
- Grand Prix - Małgorzata Cieszko z klasy oboju Piotra Pyca
- Wyróżnienie - Oliwia Czapnik z klasy oboju Agnieszki Sobas
27-28 XI 2021 - Jelenia Góra - XIII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzaka - Gitaromania
- Grand Prix - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
- I miejsce w grupie drugiej - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
- Wyróżnienie w grupie drugiej - Kamil Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
25 XI 2021 - VI Ogólnopolski Konkurs Dla Skrzypków, Altowiolistów, Wiolonczelistów, Kontrabasistów i Pianistów w ramach Festiwalu "Forte" Online
- Tytuł Osobowości Artystycznej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
- Wyróżnienie - Liliana Emma Szafran z klasy skrzypiec Katarzyny Kowalskiej
- Wyróżnienie - Natalia Tajduś z klasy skrzypiec Izabeli Jamróz
24 XI 2021 - Żywiec - VI Ogólnopolskie Jesienne Spotkania Zespołów Kameralnych
- II miejsce w grupie pierwszej - Trio w składzie: Małgorzata Cieszko (obój), Tomasz Dobija (klarnet), Adrianna Słowińska (fagot), zespół przygotowany przez Marcina Krywulta
19-21 XI 2021 - Kraków - XII Krakowski Konkurs Młodych Organistów
- Wyróżnienie - Krzysztof Bas z klasy organów Krzysztofa Karcza
18-20 XI 2021 - Kraków - IX Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka
- III miejsce - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
11-14 XI 2021 - Częstochowa - III Konkurs Szkrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej
- V miejsce w grupie drugiej - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
25-27 X 2021 - Wrocław - XXXVII Konkurs Zespołów Kameralnych
- Grand Prix w kategorii duety II stopnia - Gabriela Dudziak (harfa), Małgorzata Cieszko (obój), zespół przygotowany przez Adriana Nowaka
- I miejsce ex aequo w kategorii tria - Małgorzata Cieszko (obój), Tomasz Dobija (klarnet), Adrianna Słowińska (fagot), zespół przygotowany przez Marcina Krywulta
- I miejsce w kategorii kwartety, oktety - kwartet puzonowy w składzie: Antoni Giza, Bartłomiej Golec, Kacper Waluś, Karol Gańczarczyk, zespół przygotowany przez Tomasza Stolarczyka
21-22 X 2021 - Żywiec - Spotkania Skrzypcowe "Ku Pamięci Witolda Rowickiego"
- I miejsce w grupie pierwszej - Piotr Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
- IV miejsce w grupie drugiej - Anna Drabina z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
18-19 X 2021 - Sochaczew - IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy
- I miejsce w grupie drugiej - Szymon Pasowicz z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
- II miejsce w grupie drugiej - Maria Zuzanna Majewska z klasy wiolonczeli Urszuli Mizi
7-9 X 2021 - Szczecinek - XL Konkurs Młodego Muzyka
- II miejsce ex aequo w grupie trzeciej - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- II miejsce ex aequo w grupie trzeciej - Tymon Okolus z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- Wyróżnienie w grupie czwartej - Bartłomiej Golec z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
- Wyróżnienie w grupie czwartej - Antoni Giza z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
7-8 X 2021 - Białystok - XVI Białostocki Festiwal Młodych Organistów
- I miejsce w grupie starszej - Krzysztof Bas z klasy organów Krzysztofa Karcza
30 IX 2021 - Gdynia - I Nadmorski Festiwal Gitarowy
- I miejsce w grupie drugiej - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
Stypendia
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2020/2021
- Julia Kidoń
- Małgorzata Cieszko
- Gabriela Dudziak
- Magdalena Szczęsna
- Agnieszka Płaczek
Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021
- Maria Pacek
- Marta Jakubiec
- Michał Pasierbek
- Oliwia Królczyk
- Antoni Misiewicz
- Magdalena Kruczała
- Kacper Kubica
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021
- Kamil Anioł
- Adrianna Słowińska