Tytuł/stanowisko: Pracownik do prac lekkich przy kompleksowej obsłudze sali koncertowej

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie poszukuje pracownika do prac lekkich przy kompleksowej obsłudze sali koncertowej

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 03-04-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Praca fizyczna związana z przygotowaniem pomieszczeń do celów edukacyjnych i koncertowych.

Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy:  1

Zakres obowiązków

  • Ustawianie ławek, stołów, krzeseł, pulpitów, instrumentów muzycznych, elementów scenografii, tablic.
  • Obsługa techniczna wydarzeń odbywających się w budynkach ZPSM.
  • Wspieranie techniczne wykonawców podczas prób, koncertów i wydarzeń artystycznych poprzez ustawianie pulpitów, pomoc na scenie,  przestawianie instrumentów, przestawianie elementów scenograficznych.
  • Obsługa podstawowych elementów wyposażenia technicznego sali koncertowej.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Obie lokalizacje ZPSM:
1. ul. Bednarska 11, 00-310 Warszawa
2. ul. Połczyńska 56, 01-337 Warszawa

Wymagania

Mile widziane:

  • podstawowa umiejętność operowania narzędziami lekkimi,
  • rzetelność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • podstawowa wiedza muzyczna.

Wypełniony kwestionariusz osobowy - do pobrania w pliku docx lub pdf

Benefity

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • zadaniowy tryb pracy;
  • szkolenia;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pracę w przyjaznym, zaangażowanym i kreatywnym zespole.

Informacje dodatkowe

Po rozpatrzeniu ofert zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Dane osobowe oferentów będą przechowywane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie trwale niszczone. Dane osobowe osoby przyjętej do pracy będą przeniesione do akt pracowniczych i przechowywane zgodnie z przepisami prawa o archiwizacji.

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie
2023-03-28-ZPSM-kwestionariusz-osobowy.docx 0.08MB
2023-03-28-ZPSM-kwestionariusz-osobowy.pdf 0.17MB
Pierwsza publikacja:
28.03.2023 21:45 Adam Cegielski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Bolesław Scholl / Katarzyna Langer
Ogłoszenie o pracy - pracownik do prac lekkich przy kompleksowej obsłudze sali koncertowej 3.0 12.04.2023 21:50 Adam Cegielski
Ogłoszenie o pracy - pracownik do prac lekkich przy kompleksowej obsłudze sali koncertowej 2.0 29.03.2023 16:58 Adam Cegielski
Ogłoszenie o pracy - pracownik do prac lekkich przy kompleksowej obsłudze sali koncertowej 1.0 28.03.2023 21:45 Adam Cegielski