Tytuł/stanowisko: Nauczyciel gry na fortepianie

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela gry na fortepianie w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 07-06-2024

Informacje o ofercie

Zatrudnienie od dnia 1 września 2024 r., niepełny etat.

Zakres obowiązków

Nauka gry na fortepianie.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach, 44-240 Żory, ulica Dworcowa nr 6.

Wymagania

Określone w Rozporządzeniu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w  sprawie  szczegółowych kwalifikacji wymaganych  od nauczycieli szkół artystycznych, placówek artystycznych tekst jednolity: Dz. U. z 2023 r. poz. 2238, ogłoszone: Dz. U. z 2021 r. poz. 1665.

Wymagane dokumenty

Złożona oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. Podanie o pracę oraz CV.
  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  3. Kserokopie świadectw potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia, umiejętności, a także kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej.
  4. Oświadczenie kandydata o niekaraniu za przestępstwa  popełnione umyślnie oraz oświadczenie, że nie toczy się wobec kandydata postępowanie karne.
  5. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych  osobowych  w  procesie rekrutacji na stanowisko nauczyciela prowadzonym przez Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach zgodnie z art. 6 ust. 1 i 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony  osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu  takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyjny
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
21.05.2024 11:59 Michał Gajda
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Estera Manderla
Oferta pracy: nauczyciel gry na fortepianie 1.0 21.05.2024 11:59 Michał Gajda