W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Anzena Spólka z o.o. nowym partnerem Programu PWCyber

07.11.2024

Anzena Spółka z o.o. przystąpiła do Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber) realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Na granatowym tle napis Anzena nowym partnerem Programu PWCyber

Anzena Spólka z o.o. nowym partnerem Programu PWCyber

Anzena to dostawca i integrator informatyki przemysłowej. Firma współpracuje z największymi polskimi przedsiębiorstwami, dla których tworzy cyberbezpieczeństwo. Wdraża oraz integruje normy i dobre praktyki z architekturą klienta. Edukuje i buduje cyberkompetencje IT/OT zakładów produkcyjnych, administracji publicznej i samorządowej. Od 2012 roku Anzena zapewnia przedsiębiorstwom aktywne wsparcie w utrzymaniu niezawodności systemów IT/OT.  Firma specjalizuje się w audytowaniu sieci IT/OT, doradztwie i consultingu w obszarze procedur, polityk bezpieczeństwa, norm i standardów, oferuje usługi inżynierskie. Zajmuje się segmentacją i mikrosegmentacją sieci, bezpieczeństwem danych, budową i hardeningiem infrastruktury. Anzena to zespół doświadczonych inżynierów IT/OT oraz architektów cyberbezpieczeństwa. Jest członkiem FAIRP Polska oraz Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.  

Więcej informacji o działalności firmy na stronie internetowej:  www.anzena.eu 

Program Współpracy w Cyberbezpieczeństwie  (PWCyber) to realizowana przez Ministra Cyfryzacji inicjatywa o charakterze wymiany partnerskiej z sektorem prywatnym. W Programie uczestniczy obecnie 48 firm technologicznych i organizacji. Celem porozumienia jest wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. W jego ramach firmy technologiczne, zarówno krajowe, jak i korporacje o skali międzynarodowej, współpracując ze sobą dzielą się doświadczeniami na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa cyfrowych procesów i podniesienia świadomości użytkowników w zakresie zagrożeń cyfrowych.  

{"register":{"columns":[]}}