W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Elproma Elektronika Sp. z o.o. dołącza do Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber)

14.11.2023

Elproma to polska firma obecna na rynku od 30 lat.

Grafika wektorowa - dwie męskie postacie w czarnych garniturach podają sobie rękę

Elproma oferuje najnowocześniejsze technologicznie urządzenia w takich dziedzinach jak telemetria, synchronizacja czasu, przemysłowa technologia bezprzewodowa oraz IoT. Szerokie doświadczenie, elastyczność w dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb rynku, nieograniczona kreatywność i stale rosnący zespół wysokiej jakości specjalistów, uplasowały firmę na pozycji jednego z liderów branży w Europie. Firma posiada autorską technologię, dzięki której wyznacza trendy w zakresie cyberbezpieczeństwa na rynku synchronizacji czasu.

Urządzenia produkowane przez Elproma znajdują zastosowanie w głównych sektorach gospodarki m.in. w energetyce, telemedycynie, przemyśle wydobywczym oraz telekomunikacji. Markę Elproma Time można spotkać w większości banków, sieci energetycznych, instytucji finansowych i publicznych na całym świecie.

Cieszymy się, że mamy możliwość przyłączenia się do Programu PWCyber. Liczymy na to, że nasze doświadczenie w telemetrii, synchronizacji czasu, kryptografii przyczyni się do poprawy cyberbezpieczeństwa naszego kraju również na poziomie hardwearowym, a wiedza ekspertów Elproma stanie się trwałym wkładem w realizację celów wyznaczonych przez PWCyber – powiedziała Monika Wardzyńska, CEO Elproma Elektronika

Więcej informacji o działalności firmy Elproma można znaleźć na stronie: 
https://www.elpromaelectronics.com/pl/
 
Program Współpracy w Cyberbezpieczeństwie to realizowana przez Ministra Cyfryzacji inicjatywa o charakterze wymiany partnerskiej z sektorem prywatnym. Celem porozumienia jest wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. W jego ramach firmy technologiczne, zarówno krajowe, jak i korporacje o skali międzynarodowej, współpracując ze sobą dzielą się doświadczeniami na drodze do zwiększenia bezpieczeństwa cyfrowych procesów i podniesienia świadomości użytkowników w zakresie zagrożeń cyfrowych.
 

{"register":{"columns":[]}}