Szkolenie dla rzeczoznawców
Szkolenie dla rzeczoznawców
Ośrodek Szkolenia w Warszawie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie organizuje w dniach 21-22 września 2022 r. szkolenie dla rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu pn.: „Wybrane zagadnienia w zakresie stosowania rozwiązań zamiennych dot. ochrony przeciwpożarowej – aspekty formalne i inżynieryjne” której organizatorem jest Ośrodek Szkolenia w Warszawie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Szkolenie będzie zawierało dwa podtematy: „Warunki zapewnienia możliwości ewakuacji ludzi lub ich uratowania w inny sposób oraz warunki zapewniające ograniczenie rozprzestrzeniania się ognia i dymu wewnątrz obiektu budowlanego” – realizowane pierwszego dnia szkolenia, oraz „Warunki zachowania nośności konstrukcji przez określony czas oraz warunki zapewnienia rozprzestrzeniania się pożaru na sąsiednie obiekty budowlane lub tereny przyległe” – realizowane drugiego dnia szkolenia.
Szczegółowe informacje na temat szkolenia znajdują się poniżej.
SZKOLENIE RZECZOZNAWCÓW DO SPRAW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH
ORGANIZOWANE PRZEZ OŚRODEK SZKOLENIA W WARSZAWIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W WARSZAWIE
Miejsce szkolenia:
Hotel Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
(dawniej ul. 17 Stycznia)
02-148 Warszawa
Tel. (+48) 22 456 80 00
Termin:
SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ W FORMIE DWUDNIOWEGO BLOKU TEMATYCZNEGO
Środa - czwartek 21 - 22 września 2022 r.
Temat szkolenia: Wybrane zagadnienia w zakresie stosowania rozwiązań zamiennych dot. ochrony przeciwpożarowej – aspekty formalne i inżynieryjne.
Liczba miejsc:
Liczba miejsc jest ograniczona, zakwalifikowanie na szkolenie zależne jest od kolejności przesłanych zgłoszeń.
Zasady zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu:
Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są drogą elektroniczną tylko z wypełnioną czytelnie i podpisaną Kartą uczestnictwa, przesłaną na email: szkolenierzeczoznawcy@mazowsze.straz.pl, nie później niż do dnia 16 września 2022 r. (piątek). Link ze wzorem Karty uczestnictwa umieszczony jest poniżej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
Informacja o zakwalifikowaniu kandydata na szkolenie zostanie przesłana elektronicznie na wskazany wcześniej przez zgłaszającego adres e-mail.
Koszt szkolenia:
Całkowity koszt szkolenia wynosi 1400,00 PLN brutto (koszt szkolenia nie obejmuje opłaty za nocleg). Opłatę należy wnieść po uzyskaniu informacji o zakwalifikowaniu na szkolenie, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 września 2022 r. (poniedziałek) na konto, które zostanie podane w tej informacji.
Nocleg:
Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do zorganizowania noclegu we własnym zakresie. W przypadku wybrania noclegu w Airport Hotel Okęcie, istnieje możliwość skorzystania z upustu na hasło „rzeczoznawca”.
Materiały ze szkolenia:
Zostaną udostępnione uczestnikom szkolenia w wersji elektronicznej – po zakończeniu szkolenia.
Uzyskanie zaświadczeń oraz przypisana ilość punktów:
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej określił liczbę przypisanych punktów za szkolenia w ilości 5 pkt. Po zakończeniu szkolenia, przewidziany jest egzamin w formie pisemnego testu z opcją jednokrotnego wyboru odpowiedzi. Warunkiem wydania zaświadczenia, będzie uzyskanie nie mniej niż 65 % poprawnych odpowiedzi z testu. Pytania testowe z zagadnień omówionych w przedmiotowym dniu szkolenia zostaną przygotowane przez poszczególnych prelegentów i autoryzowane przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
Ponadto warunkiem uzyskania zaświadczenia ze szkolenia będzie obowiązkowa obecność na szkoleniu.
Kontakt do organizatora szkolenia:
mł. kpt. Artur MICHAŁEK
Ośrodek Szkolenia w Warszawie KW PSP w Warszawie,
tel. 22 55 95 315
e-mail: amichalek@mazowsze.straz.pl
mł. kpt. Kamil TRYNKOS
Wydział Kontrolno–Rozpoznawczy KW PSP w Warszawie
tel.: 22 55 95 144
e-mail: ktrynkos@mazowsze.straz.pl