Zawody w piłkę siatkową strażaków PSP w Kazimierzy Wielkiej – turniej o na szczeblu okręgu III o puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach

23.10.2023

Piłka siatkowa strażaków PSP w Kazimierzy Wielkiej

W dniu 20 października 2023 roku w Kazimierzy Wielkiej na obiekcie hali sportowej Kazimierskiego Ośrodka Sportowego przy ulicy Tadeusza Kościuszki rozegrany został turniej w piłce siatkowej na szczeblu okręgu III o puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. W zmaganiach brało udział 5 drużyn, mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a kolejność zajętych miejsc po zmaganiach przedstawiła się następująco:

1.  KP PSP Włoszczowa

2.  KP PSP Busko Zdrój

3.  KP PSP Końskie

4.  KP PSP Kazimierza Wielka

5.  KM PSP Kielce – JRG IV Chmielnik

Strażacy z KP PSP Włoszczowa zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do rozgrywek finałowych.

Opracowanie: asp. Arkadiusz Robak – JRG Kazimierza Wielka

Zdjęcia: mł. ogn. Piotr Kudełko – KP PSP Kazimierza Wielka