XXI Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

22.03.2024

22 marca 2024 r. w Hali Sportowej w Węgrowie rozegrana została faza finałowa XXI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział reprezentacje ośmiu komend powiatowych i miejskich PSP województwa mazowieckiego.

Turniej, podzielono na fazę grupową (2 grupy), oraz finał, do którego zakwalifikowały się reprezentacje komend z Mławy, Radomia, Warszawy oraz Węgrowa. Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Mławie finalnie zajęła III miejsce.

VIII miejsce - KP PSP w Lipsku

Najlepszym strzelcem turnieju (9 bramek) został st. str. Kamil Bartkowski - KP PSP Mława.

Puchary oraz medale zwycięskim drużynom wręczył st. bryg. mgr inż. Maciej Bieńczyk p.o. Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Tekst: mł. asp Mariusz Lubański – KP PSP w Mławie.

Zdjęcia: mł. asp. Paweł Szulc – KP PSP w Mławie.