W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zmiany personalne w KP PSP w Zduńskiej Woli

30.01.2025

Zdjęcie przedstawia trzech komendantów ubranych w mundur wyjściowy z sznurami galowymi. W tle widoczne godło Polski oraz flagi Polski oraz Unii Europejskiej. Łódzki Komendant Wojewódzki gratuluje awansu zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

W dniu 30 stycznia 2025 roku odbyła się zbiórka w KP PSP w Zduńskiej Woli podczas, której Komendant Powiatowy st. bryg. Jarosław Piekarski przedstawił zmiany personalne w tut. komendzie.

Z dniem 30 stycznia 2025 roku st. bryg. mgr inż. Piotr Rudecki łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi powołał na stanowisko:

  • zastępcy komendanta powiatowego PSP w Zduńskiej Woli – st. kpt. mgr. Łukasza Kapicę.

Z dniem 30 stycznia 2025 roku st. bryg. mgr inż. Jarosław Piekarski komendant powiatowy PSP w Zduńskiej Woli mianował na stanowisko:

  • dowódcy JRG PSP w Zduńskiej Woli – st. kpt. mgr. inż. Łukasza Aleksandrowicza,
  • zastępcy dowódcy JRG PSP w Zduńskiej Woli – mł. bryg. mgr. Łukasza Drzewieckiego.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}