Tytuł/stanowisko: Robotnik obsługi - kierowca

Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek ogłasza nabór zewnętrzny na stanowisko: Robotnika obsługi - kierowcy.

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 23-08-2022

Nabór prowadzony jest w oparciu o Regulamin naboru na wolne stanowiska pracy  w biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie, stanowiący załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 18 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie z dnia 18.06.2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu naboru na wolne stanowiska pracy w biurze RDLP  w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie ( znak sprawy: DO.1101.6.2020).

Zakres obowiązków

  1. Codzienna obsługa techniczna powierzonych pojazdów oraz niezwłoczne zgłaszanie wykrytych awarii,
  2. rzetelne wypełnianie kart pracy pojazdów oraz terminowe ich rozliczanie,
  3. wykonywanie drobnych prac naprawczo – remontowych na terenie obiektów nadleśnictwa,
  4. dbanie o czystość terenu i porządek wokół obiektów nadleśnictwa,
  5. odśnieżanie terenu przynależnego do biura nadleśnictwa,
  6. pomoc przy pracach związanych z łowiectwem (w tym rozwożenie karmy),
  7. udział w akcji bezpośredniej ochrony przeciwpożarowej lasu jako kierowca samochodu patrolowo – gaśniczego,
  8. wywóz nieczystości stałych z miejsc postoju i miejsc biwakowych.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: zachodniopomorskie
Teren Nadleśnictwa Barlinek.

Wymagania

  1. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
    1. wykształcenie minimum zasadnicze,
    2. posiadanie prawa jazdy kategorii B,
    3. pełna zdolność do czynności prawnych,
    4. korzystanie z pełnych praw publicznych
    5. dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku oraz brak przeciwskazań medycznych do pracy w lesie.
  1. Wymagania dodatkowe (preferowane):
  1. umiejętność obsługi wykaszarki, kosiarki oraz innych maszyn ogrodniczych,
  2. doświadczenie w wykonywaniu drobnych napraw oraz obsługi maszyn i urządzeń,
  3. podstawowa obsługa programów pakietu office,
  4. umiejętność orientacji w terenie leśnym, za pomocą map oraz aplikacji do tego przeznaczonych
  5. predyspozycje osobowe: dyspozycyjność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy       w zespole.

Wymagane dokumenty

  1. list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
  2. CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  4. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, w tym szczególnej kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO /ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby/, jeżeli kandydat zamierza z własnej inicjatywy przekazać te dane do celów rekrutacji (załącznik nr 1),
  5. kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
  6. oświadczenie kandydata wg załączonego wzoru (załącznik nr 3).
  7. do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.

Benefity

  1. umowa o pracę na czas określony 1 rok z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony,
  2. zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  3. praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
  4. podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  5. świadczenia socjalne i zdrowotne.

Termin i miejsce składania ofert:

  1. wymagane dokumenty z dopiskiem „Nabór na stanowisko kierowcy”, należy składać w terminie do dnia 23 sierpnia 2022 r. do godz. 15.00, w następujący sposób:
  • osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Barlinek, 74-320 Barlinek, ul. Tunelowa 56a, w godzinach 7:00-15:00   od poniedziałku do piątku, lub:
  • elektronicznie, na adres: barlinek@szczecin.lasy.gov.pl,
  • pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Barlinek, 74-320 Barlinek, ul. Tunelowa 56a. W przypadku wysyłania pocztą tradycyjną jak i drogą elektroniczną lub osobistego dostarczenia dokumentów decyduje data wpływu do Nadleśnictwa Barlinek.oferty złożone po w/w terminie nie będą rozpatrywane.
  1. o wynikach naboru zostaną powiadomieni wszyscy kandydaci.

Informacje dodatkowe:

  1. Kandydat zobowiązany jest do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji na wolne stanowisko pracy        w Nadleśnictwie Barlinek stanowiącymi załącznik nr 4 do niniejszej oferty,
  2. dokumenty, które wpłyną do Nadleśnictwa po terminie wskazanym jak wyżej nie będą przyjęte do postepowania rekrutacyjnego i bez otwierania koperty, zostaną zwrócone na adres korespondencyjny nadawcy,
  3. złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej,
  4. dokumenty kandydatów, których oferty zostaną odrzucone pozostaną do odbioru  w siedzibie Nadleśnictwa Barlinek, w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia postepowania rekrutacyjnego, po tym terminie zostaną trwale zniszczone lub odesłane - jeżeli kandydat zaznaczy to w ofercie,
  5. dokumenty kandydata, które zostaną wyłonione w procesie naboru, zostaną dołączone do jego akt osobowych,
  6. Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone. O terminie rozmowy wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub pocztą elektroniczną,
  7. Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru    na każdym etapie, bez podania przyczyny,
  8. Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek nie zwraca kandydatom kosztów związanych z rekrutacją.

Oświadczenie​_-​_zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych​_osobowych
Zał​_nr​_1​_-​_Oświadczenie​_-​_zgoda​_na​_przetwarzanie​_daneych​_osobowych.doc 0.04MB
Kwestionariusz​_osobowy​_kandydata
Zał​_nr​_2​_-​_​_Kwestionariusz​_osobowy​_kandydata.doc 0.09MB
Oświadczenie​_kandydata
Zał​_nr​_3​_-​_Oświadczenie​_kandydata.doc 0.04MB
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zał​_nr​_4​_​_-​_Informacja​_dotycząca​_przetwarzania​_danych​_osobowych.doc 0.04MB
Pierwsza publikacja:
01.08.2022 10:49 PIOTR SMORĄG
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Andżelika Nowicka
Oferta Pracy robotnik obsługi - kierowca 2.0 16.08.2022 13:57 Karolina Genik
Oferta Pracy robotnik obsługi - kierowca 1.0 01.08.2022 10:49 PIOTR SMORĄG