Tytuł/stanowisko: Ogłoszenie o naborze ds. admnistracyjnych

Rekrutacja skierowana jest tylko i wyłącznie do pracowników zatrudnionych na pdstawie umowy o pracę w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe w dniu podpisania ogłoszenia o naborze na stanowisko.

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 16-01-2023

Informacje o ofercie

OGŁOSZENIE NADLEŚNICZEGO NADLEŚNICTWA GARWOLIN

O NABORZE WEWNĘTRZNYM

NA STANOWISKO STARSZEGO REFERENTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Zakres obowiązków

  1. Sprawdzanie i merytorycznie rozliczanie faktur za usługi i dostawy w zakresie swojego działania;
  2. Prowadzenie spraw związanych z zaopatrywaniem nadleśnictwa w pieczęcie oraz ich ewidencja;
  3. Prowadzenie spraw związanych z zapewnieniem i rozliczeniem zapotrzebowania w gaz, energię elektryczną i wodę budynków nadleśnictwa;
  4. Sporządzanie faktur zewnętrznych za energię, gaz i rozmowy telefoniczne;
  5. Prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń (OC,AC) i rozliczeń środków transportowych nadleśnictwa;
  6. Prowadzenie spraw związanych z gospodarką mieszkaniową LP;
  7. Prowadzenie spraw z zakresu usług telekomunikacyjnych i internetowych;
  8. Prowadzenie spraw związanych z dzierżawą i najmem gruntów innych niż rolne i leśne, sporządzanie w tym zakresie umów oraz naliczanie waloryzacji czynszów;
  9. Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją w budynkach nadleśnictwa;
  10. Wystawianie faktur w SILP;
  11. Kompletowanie otrzymanych i wysyłanych pism zarządzeń i korespondencji;
  12. Sporządzanie analiz i sprawozdań z zakresu prowadzonych zagadnień;
  13. Załatwianie i koordynowanie spraw związanych z przygotowaniem  i zabezpieczeniem organizacyjno - technicznym szkoleń i narad.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Biuro Nadleśnictwa Garwolin: Miętne, ul. Główna 3, 08-400 Garwolin.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe,
  2. Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  3. Umiejętność tworzenia pism urzędowych,
  4. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. Predyspozycje osobowe: samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy  w zespole, rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz praca w zespole.

  1. CV wraz z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej - opatrzony własnoręcznym podpisem,
  2. List motywacyjny - opatrzony własnoręcznym podpisem,
  3. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz kwalifikacje
    i doświadczenie zawodowe opatrzone własnoręcznym podpisem,
  4. Kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej świadectwa pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu opatrzone własnoręcznym podpisem,
  5. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane ukończone kursy
    i szkolenia przydatne na stanowisku objętym naborem, potwierdzone własnoręcznym podpisem,
  6. Kwestionariusz osobowy kandydata do pracy w LP ( załącznik nr 1).
  7. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych            do celów rekrutacji, opatrzone własnoręcznym podpisem (załącznik nr 2),

Ogłoszenie nabór na stanowisko referenta ds. administracyjnych.
Ogłoszenie​_nabór​_na​_stanowisko​_referenta​_ds​_administracyjnych.pdf 0.12MB
Załącznik nr 1 kwestionariusz osobowy kandydata.
Załącznik​_nr​_1​_kwestionariusz​_osobowy​_kandydata.docx 0.03MB
Załącznik nr 2 klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.
Załącznik​_​_nr​_2​_klauzula​_informacyjna​_dla​_kandydatów​_do​_pracy.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
05.01.2023 16:24 Paweł Jarzyna
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karolina Dąbrowa
Ogłoszenie o naborze ds. admnistracyjnych 1.0 05.01.2023 16:24 Paweł Jarzyna