Tytuł/stanowisko: Referent

Nadleśnictwo Kwidzyn ogłasza nabór wewnętrzny na stanowisko referanta.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 26-06-2024

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Tryb prowadzenia naboru:

  1. Nabór prowadzony jest w oparciu o wytyczne spójnej polityki kadrowej zawarte w piśmie GK.013.127.2022 z dnia 05 września 2022 r. Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz Zarządzenie nr 1/2023 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku z dnia 09.01.2023 r. (DO.1101.82.2022),
  2. Oferta jest skierowana do pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe w dniu podpisania ogłoszenia o naborze na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków

  1. Odpowiada za mienie stanowiące wyposażenie hotelu na terenie OHZ Wydry.
  2. Prowadzi na bieżąco ewidencję gości w pokojach gościnnych według wzoru zgodnego z obowiązującą Decyzją Nadleśniczego w sprawie opłat za korzystanie z pokoi gościnnych i innych obiektów turystycznych
    w Nadleśnictwie Kwidzyn.
  3. Rozlicza pobyt gości zgodnie z obowiązującymi cennikami w sprawie opłat za korzystanie z pokoi gościnnych i odprowadza opłaty do Nadleśnictwa.
  4. Odpowiada za utrzymanie czystości, porządku, wymianę pościeli oraz dbanie o estetykę w pokojach i pozostałych pomieszczeniach hotelu oraz wiaty.
  5. Odpowiada za utrzymanie i zagospodarowanie terenów zielonych m.in. polegające na koszeniu, przycinaniu drzew i krzewów, wykonywaniu prac pielęgnacyjnych oraz podlewaniu tych terenów.
  6. Na bieżąco zgłasza powstałe awarii do przełożonego.
  7. Zabezpiecza obiekt przez dostępem osób trzecich.
  8. Odpowiada za zakup wszystkich niezbędnych środków czystości koniecznych do wykonania zadań w uzgodnieniu z przełożonym.

Szczegółowy zakres pracy zostanie określony po zatrudnieniu.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: pomorskie
OHZ WYDRY Wydry 2, 82-400 Sztum,

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie średnie i 1 rok minimum 1 rok pracy zawodowej,
  2. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku referenta,
  3. Posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz gotowość wykorzystania samochodu prywatnego do celów służbowych,

Wymagania dodatkowe:

  1. Umiejętność obsługi MS Office,
  2. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  3. Systematyczność i dokładność w działaniu,
  4. Umiejętność efektywnej organizacji pracy.

Wymagane dokumenty

  1. CV z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej,
  2. List motywacyjny,
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika Lasów Państwowych – załącznik nr 1 do ogłoszenia,
  5. Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – załącznik nr 2 do ogłoszenia.

Wymienione wyżej dokumenty winny być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. W przypadku złożenia kserokopii wymaganego dokumentu kandydaci zobowiązani są okazać ich oryginały przed rozpoczęciem rozmowy kwalifikacyjnej.

Benefity

  1. Praca na stanowisku referenta w Dziale Administracyjno-Gospodarczym,
  2. Miejsce pracy – OHZ Wydry, Wydry 2, 82-400 Sztum,
  3. Praca na 3/4 etatu, od poniedziałku do piątku, codziennie po 6 godzin,
  4. Wykonywanie pracy również poza godzinami pracy określonymi w punkcie trzecim, w ramach obowiązujących norm czasu pracy,
  5. Umowa o pracę na czas określony – 12 miesięcy, a w przypadku spełnienia oczekiwań pracodawcy z możliwością zmiany umowy na czas nieokreślony,
  6. Dobre warunki pracy i płacy,
  7. Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
  8. Nadleśnictwo nie zapewnia mieszkania służbowego.

Informacje dodatkowe

Materiały

Załącznik nr 1 do ogłoszenia o naborze - Kwest osob.(2)(1)
Załącznik​_nr​_1​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_-​_Kwest​_osob(2)(1).docx 0.02MB
Załącznik nr 2 do ogłoszenia o naborze -Klauzula kandydat​_PGL LP(2)(3)(1)(1)
Załącznik​_nr​_2​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_-Klauzula​_kandydat​_PGL​_LP(2)(3)(1)(1).docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
12.06.2024 12:04 Natalia Dmitrzak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Natalia Dmitrzak
Ogłoszenie wewnętrzne na stanowisko referenta 2.0 05.07.2024 08:21 Natalia Dmitrzak
Ogłoszenie wewnętrzne na stanowisko referenta 1.0 12.06.2024 12:04 Natalia Dmitrzak