Tytuł/stanowisko: Nabór wewnętrzny na stanowisko pracy Księgowy w Dziale "Finanse i Księgowość"

Nabór prowadzony jest w oparciu o Zarządzenie Nr 18/2021 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie z dnia 16 czerwca 2021 roku w sprawie zmiany treści Zarządzenia nr 16/2020 Dyrektora RDLP w Olsztynie z dnia 20.05.2020r. dotyczącego wprowadzenia zasad naboru na wolne stanowiska pracy w jednostkach organizacyjnych nadzorowanych przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie oraz w biurze RDLP w Olsztynie.

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 22-06-2022

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

1) umowa o pracę na czas określony od 1 sierpnia 2022 roku, z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony,
2) praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
3) praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
4) godziny pracy: 7:15 - 15:15,
5) wynagrodzenie zgodne z Ponadzakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla Pracowników PGL LP z dnia 29.01.1998r. w późn. zmianami,
6) możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
7) świadczenia socjalne i zdrowotne.

Zakres obowiązków

1) Sprawy związane w szczególności z:
1.1. Prowadzeniem punktu kasowego nadleśnictwa do rozliczeń gotówkowych na podstawie obowiązującej w nadleśnictwie „Instrukcji Kasowej”;
1.2. Prowadzeniem ewidencji dokumentów przechowywanych w kasie nadleśnictwa dotyczących zabezpieczeń wykonania umów dostaw robót i usług;
1.3. Prawidłowym wystawianiem faktur i korekt faktur, dekretowaniem oraz księgowaniem operacji gospodarczych;
1.4. Obsługą bankowości internetowej: sporządzanie terminowo przelewów na podstawie zatwierdzonych faktur obcych, zwrotów wadiów, zaliczek i zabezpieczeń do umów i innych zleconych przez głównego księgowego,
1.5. Prowadzeniem spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych;
1.1. Prowadzeniem ewidencji ilościowo - wartościowej materiałów i towarów magazynowych w systemie SILP, podsystem Gospodarka Towarowa;
1.2. Prowadzeniem całokształtu spraw związanych z przekazywaniem środków na cele społeczne i gospodarczo użyteczne, w ramach posiadanych środków pochodzących z podziału wyniku finansowego;
1.3. Sprawdzaniem pod względem formalno-rachunkowym dokumentów księgowych (kontrola prawidłowości na dokumentach, po uprzednio dokonanej kontroli merytorycznej przez pracowników innych działów);

1.4. Sprawdzaniem poleceń księgowań sporządzonych przez innych pracowników działu finansowo-księgowego;
1.5. Prawidłowym rozliczaniem i dekretowaniem dokumentów podlegających ewidencji księgowej oraz księgowaniem operacji gospodarczych dotyczących w szczególności:
− operacji gospodarczych z zakupu dostaw i usług w ramach powierzonych umów zawartych z ZUL,
− not i poleceń księgowania dotyczących szczegółowego zakresu,
− innych zleconych przez głównego księgowego,
1.6. kontrolą formalno-rachunkową dowodów księgowych stanowiących podstawę zapisów księgowych;
1.7. przekazywaniem środków na cele społeczno-użyteczne w ramach posiadanych środków pochodzących z podziału wyniku finansowego;
1.8. sporządzaniem niezbędnych kalkulacji kosztów jednostkowych;
1.9. prowadzeniem rejestru faktur w systemie EZD;
1.10. prowadzeniem innych spraw zleconych przez głównego księgowego.
Szczegółowy zakres czynności będzie ustalony po zatrudnieniu.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Biuro Nadleśnictwa Myszyniec

Wymagania

1) wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub rachunkowości i co najmniej 1 rok pracy w księgowości,
2) dobra znajomość obsługi programów MS Office,
3) znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych, w szczególności modułu „Finanse i księgowość”, „Planowanie” oraz „Gospodarka towarowa”,
4) dobra znajomość oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
5) znajomość struktur Lasów Państwowych.

1) list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym czytelnym podpisem,
2) życiorys, zawierający informacje o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
3) zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie lub kopia umowy o pracę (pracownicy obecnie zatrudnieni w LP) lub kserokopie świadectwa pracy potwierdzające rozwiązanie umowy po 02.04.2020 r.
4) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej oraz posiadanego stażu zawodowego opatrzone własnoręcznym podpisem, (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
5) oświadczenie o korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich oraz niekaralności za przestępstwo z chęci zysku lub niskich pobudek (załącznik nr 1),
6) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (załącznik nr 2),
7) klauzula informacyjna RODO (załącznik 3),
8) kwestionariusz kandydata na pracownika LP (załącznik nr 4).

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 22.06.2022 r. do godz. 15:00,
- osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Myszyniec, Zawodzie 3, 07-430 Myszyniec, w godzinach 7:15-15:15 od poniedziałku do piątku,
- elektronicznie, na adres: myszyniec@olsztyn.lasy.gov.pl
- pocztą tradycyjną na adres: Nadleśnictwo Myszyniec, Zawodzie 3, 07-430 Myszyniec.
Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
Każda z form przesłania ofert powinna być opatrzona klauzulą „Nabór na stanowisko księgowy”.

Ogłoszenie​_o​_naborze​_wewnętrznym​_na​_stanowisko​_księgowy​_w​_N-ctwie​_Myszyniec
Ogłoszenie​_o​_naborze​_wewnętrznym​_na​_stanowisko​_księgowej​_w​_N-ctwie​_Myszyniec.pdf 0.29MB
Zał​_nr​_1​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowy
Zał​_nr​_1​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowej.docx 0.01MB
Zał​_nr​_2​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowy
Zał​_nr​_2​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowej.docx 0.01MB
Zał​_nr​_3​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowy
Zał​_nr​_3​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowej.docx 0.02MB
Zał​_nr​_4​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowy
Zał​_nr​_4​_do​_ogłoszenia​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_księgowej.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
06.06.2022 14:55 PRZEMYSŁAW DRĘŻEK
Wytwarzający/ Odpowiadający:
PRZEMYSŁAW DRĘŻEK
Nabór wewnętrzny na stanowisko pracy księgowy 2.0 27.06.2022 08:40 PRZEMYSŁAW DRĘŻEK
Nabór wewnętrzny na stanowisko pracy księgowy 1.0 06.06.2022 14:55 PRZEMYSŁAW DRĘŻEK