Tytuł/stanowisko: Specjalista/referent ds. sekretariatu

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi zatrudni specjalistę/referenta ds. sekretariatu na pełen etat.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 18-08-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Zatrudnienie od 1 września 2023 r., na pełen etat.

Sposób składania dokumentów

  • osobiście w sekretariacie dyrektora – pokój nr 18 w godzinach 8.00 – 16.00 w zamkniętej kopercie lub
  • wysłane pocztą z dopiskiem „Nabór na stanowisko specjalista/referent ds. sekretariatu”

Zakres obowiązków

  1. przestrzeganie tajemnicy służbowej, regulaminu i dyscypliny pracy oraz ustalonych w szkole zasad i porządku,
  2. obsługa instrukcji kancelaryjnej,
  3. zarządzanie obiegiem dokumentów,
  4. sporządzanie pism i ich obsługa,
  5. udzielanie informacji telefonicznych,
  6. prowadzenie terminarza spraw do załatwienia, spotkań, zebrań,
  7. prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania ( świadectwa szkolne, legitymacje szkolne),
  8. prowadzenie rejestru upoważnień oraz dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe i dwa lata stażu pracy lub wykształcenie średnie i 5 lat stażu pracy (na stanowisko specjalisty),
  2. wykształcenie wyższe lub średnie bez stażu (na stanowisko referenta),
  3. umiejętność obsługi: pakietu MS Office, poczty elektronicznej, internetu,
  4. umiejętność obsługi urządzeń biurowych (m.in. skaner, fax),
  5. umiejętność sprawnego poruszania się w przepisach prawa,
  6. umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  7. umiejętność planowania pracy, samodzielność,
  8. doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  9. wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • znajomość przepisów oświatowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie w kierunku prawa, administracji, zarządzania,
  • znajomość języka obcego (angielski, rosyjski/ukraiński)

  1. wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie art. 221, § 1 Kodeksu Pracy (formularz do pobrania ze strony kwestionariusze osobowe),
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  3. kopie dokumentów potwierdzających dorobek zawodowy, staż pracy,
  4. orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do pracy na zajmowanym stanowisku (jeżeli kandydat pozostaje w zatrudnieniu lub nie minęło 30 dni od jego ustania),
  5. ostatnie zaświadczenie szkolenia BHP (jeżeli kandydat je posiada),
  6. zaświadczenie ukończenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy (jeżeli kandydat je posiada).

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • świadczenia socjalne zgodnie z regulaminem ZFŚS
  • dodatek stażowy

Pierwsza publikacja:
01.08.2023 14:04 Joanna Kapitułka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Agnieszka Kopczyńska
Oferta pracy - specjalista ds. sekretariatu 3.0 08.09.2023 13:05 Joanna Kapitułka
Oferta pracy - specjalista ds. sekretariatu 2.0 30.08.2023 10:38 Joanna Kapitułka
Oferta pracy - specjalista ds. sekretariatu 1.0 01.08.2023 14:04 Joanna Kapitułka