Tytuł/stanowisko: Nabór na stanowisko nauczyciel kształcenia słuchu i audycji muzycznych

Nabór na stanowisko nauczyciel kształcenia słuchu i audycji muzycznych

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 29-02-2024

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach oferuje pracę na stanowisku nauczyciel kształcenia słuchu i adudycji muzycznych.

Zakres obowiązków

Zgodnie z artykułem 6 Karty Nauczyciela oraz wynikające z zadań i pracy jednostki

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: opolskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach, ul. Warszawska 18 48-100 Głubczyce

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,  kwalifikacje nauczania w/w przedmiotów,

2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych,

Wymagane dokumenty

1. List motywacyjny,

2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,

3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

4. zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego,

5. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach

6. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

7. oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach, ul Warszawska 18 48-100 Głubczyce, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko na nauczyciela kształcenia słuchu i audycji muzycznych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1260 z późń. zm.)

Pierwsza publikacja:
06.02.2024 17:57 Leszek Kościółek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Adam Kopyto
Oferta pracy: nabór na stanowisko nauczyciel kształcenia słuchu i audycji muzycznych 2.0 14.03.2024 14:04 Leszek Kościółek
Oferta pracy: nabór na stanowisko nauczyciel kształcenia słuchu i audycji muzycznych 1.0 06.02.2024 17:57 Leszek Kościółek