Tytuł/stanowisko: Sprzątaczka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu od dnia 1 września 2023 roku zatrudni pracownika na stanowisku: sprzątaczka.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 02-06-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. w wymiarze czasu pracy PEŁEN ETAT.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków obejmuję między innymi:

  • sprzątanie pomieszczeń szkoły, korytarzy, wejścia do budynku, szczególna dbałość o urządzenia sanitarno-higieniczne,
  • nadzór i dbałość o pomieszczenia i otoczenie szkoły, właściwe przygotowanie klas do zajęć dydaktycznych,
  • dbałość o właściwe zabezpieczenie pomieszczeń szkoły i jej wyposażenia (sprawdzanie zamków, drzwi, okien itp.)
  • wydawanie kluczy do klas osobom upoważnionym,
  • opieka nad szatnią uczniowską,
  • natychmiastowe zgłaszanie uszkodzeń sprzętu, instalacji, wyposażenia dyrektorowi,
  • okresowe przeprowadzanie porządków generalnych- mycie okien, drzwi, lamp, odkurzanie ścian, kaloryferów,
  • systematyczna opieka nad kwiatami, podlewanie, podstawowe zabiegi pielęgnacyjne,
  • obsługa kserokopiarki

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: wielkopolskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu ul. Strzelecka 28 63-800 Gostyń

Wymagania

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników niebędących nauczycielami, zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez organy administracji rządowej oraz w niektórych innych jednostkach organizacyjnych

Wymagane dokumenty

  • podanie
  • CV
  • zgoda rodo

Pierwsza publikacja:
18.05.2023 14:49 Damian Ruskowiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Musiołowska
Oferta pracy: sprzątaczka 4.0 10.06.2023 09:46 Damian Ruskowiak
Oferta pracy: sprzątaczka 3.0 29.05.2023 08:38 Damian Ruskowiak
Oferta pracy: sprzątaczka 2.0 18.05.2023 14:59 Damian Ruskowiak
Oferta pracy: sprzątaczka 1.0 18.05.2023 14:49 Damian Ruskowiak