Tytuł/stanowisko: sekretarz szkoły

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Krośnie Odrzańskim ogłasza nabór na stanowisko sekretarza szkoły

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-08-2024

Zatrudnienie od dnia 1 października 2024 r. w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • zapewnienie sprawnej organizacji i funkcjonowania sekretariatu szkoły,
  • obsługę interesantów i udzielanie informacji,
  • prowadzenie dokumentacji szkoły zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,
  • obsługę systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją – EZDRP,
  • wprowadzanie danych i nadzór nad System Informacji Oświatowej,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • bieżące załatwianie wszelkich spraw uczniowskich,
  • obsługę organizacyjną rekrutacji,
  • prowadzenie księgi uczniów,
  • przygotowywanie pism i zaświadczeń,
  • przygotowywanie statystyk i zestawień oraz sprawozdań GUS,
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych,
  • zamówienia i zakupy materiałów biurowych i środków czystości,
  • nadzorowanie terminowości wykonywania przeglądów technicznych budynku, sprzętu i urządzeń szkolnych,
  • terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez dyrektora zadań, wynikających
    z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubuskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina, ul. Piastów 10i 66-600 Krosno Odrzańskie

Wymagania

  •     obywatelstwo polskie,
  •     wykształcenie średnie lub wyższe,
  •     pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  •     biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Office), urządzeń biurowych oraz korzystania z zasobów Internetu,
  •     znajomość stosowania instrukcji kancelaryjnej,
  •     wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  •     bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i rzetelność,
  •     umiejętność pracy w zespole,
  •     umiejętność pracy pod presją czasu,
  •     znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ustawy Prawo Oświatowe,  Karty Nauczyciela,
        Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  •     gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

  •     wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  •     CV, list motywacyjny,
  •     kopie dokumentów poświadczające posiadane wykształcenie,
  •     kopie dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych kwalifikacji,
  •     kopie dokumentów potwierdzających staż pracy,
  •     oświadczenie o posiadaniu polskiego obywatelstwa,
  •     oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  •     oświadczenie o niekaraniu za przestępstwa  popełnione umyślnie,
  •     oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na danym stanowisku,

Wymagane dokumenty aplikacyjne, tj.: list motywacyjny należy opatrzyć klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Krośnie Odrzańskim moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, których zakres wykracza poza wymogi określone w przepisach prawa pracy oraz ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urząd. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1).
Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty należy dostarczyć do 30 sierpnia 2024 r. osobiście lub drogą elektroniczną na adres email: sekretariat@psmko.pl z dopiskiem „Nabór na stanowisko sekretarza szkoły” albo za pośrednictwem poczty na adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina, ul. Piastów 10i, 66-600 Krosno Odrzańskie.

Benefity

  •     wynagrodzenie podstawowe,
  •     dodatek stażowy,
  •     świadczenia socjalne,
  •     bardzo dobra atmosfera i warunki pracy.

Informacje dodatkowe:

  •  dokumenty, które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub stempla pocztowego),
  •  o terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie,
  •  dokumenty kandydatów, którzy nie zakwalifikują się do rozmowy kwalifikacyjnej będą do odbioru w terminie do dnia 30.11.2024 r. po   tym  terminie zostaną komisyjnie zniszczone.

Materiały

Kwestionariusz osobowy
Kwestionariusz​_os​_dla​_osoby​_ubiegajacej​_sie.docx 0.02MB
Obowiązek informacyjny
Obowiązek​_informacyjny​_sekretarz​_szkoły.pdf 0.50MB
Pierwsza publikacja:
05.08.2024 21:03 Witold Nowicki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Iwona Dobryniewska
Oferta pracy: Sekretarz szkoły 3.0 06.08.2024 18:59 Witold Nowicki
Oferta pracy: Sekretarz szkoły 2.0 05.08.2024 21:41 Witold Nowicki
Oferta pracy: Sekretarz szkoły 1.0 05.08.2024 21:03 Witold Nowicki