Tytuł/stanowisko: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej

DYREKTOR PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA IM. ZYGMUNTA NOSKOWSKIEGO W KRZESZOWICACH OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO: NAUCZYCIELA PRZEDMIOTU SKRZYPCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA ORKIESTRY SMYCZKOWEJ

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 21-06-2024

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Szczegóły dotyczące ogłoszenia:
● Stanowisko: nauczyciel przedmiotu skrzypce z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej
● Rodzaj umowy: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
● Planowany termin zatrudnienia: od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
● Wymagane wykształcenie: wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków

1. Prowadzenie zajęć z przedmiotu głównego skrzypce
2. Prowadzenie orkiestry smyczkowej,
3. Bieżąca współpraca z rodzicami dzieci,
4. Prowadzenie dokumentacji szkolnej.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: małopolskie

Wymagania

1. Wymagane wykształcenie: wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
2. Kwalifikacje do nauczania przedmiotu głównego skrzypce oraz orkiestry smyczkowej
zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3
września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół
artystycznych i placówek artystycznych,
3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Wymagane dokumenty

● CV,
● kwestionariusz osobowy dla kandydatów do pracy,
● Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie wraz z
przygotowaniem pedagogicznym,
● Informacja / oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych – klauzula
rekrutacja do pracy (załącznik nr 1 do ogłoszenia),
● Kandydat wyłoniony w procesie rekrutacji przed nawiązaniem stosunku pracy jest
zobowiązany do dostarczenia zaświadczenia o niekaralności zgodnie z art.6 ust.3
ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

Materiały

Rodo rekrutacja do pracy
Klauzula​_-​_rekrutacja​_do​_pracy.doc 0.04MB
Pierwsza publikacja:
10.06.2024 23:55 Jarosław Przybylski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jerzy Suruło
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej 5.0 04.07.2024 00:00 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej 4.0 26.06.2024 11:33 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej 3.0 11.06.2024 12:56 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej 2.0 11.06.2024 12:54 Jarosław Przybylski
Oferta pracy: nauczyciel skrzypiec z możliwością prowadzenia orkiestry smyczkowej 1.0 10.06.2024 23:55 Jarosław Przybylski