Tytuł/stanowisko: Specjalista ds. administracji

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Słupcy zatrudni od dnia 1 września 2024 r. osobę na stanowisko: Specjalista ds. administracji w wymiarze czasu pracy: 0.5 etatu.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 29-08-2024

Zatrudnienie od dnia 1 września 2024 r. w wymiarze 0,5 etatu, praca od poniedziałku do piątku.

Praca przy komputerze z programem Progman Kadry, Wolters Kluwer Majątek, System Informacji Oświatowej, Dziennik Elektroniczny, Arkusz Organizacji Roku Szkolnego, Elektroniczne Zarzadzanie Dokumentacją.

Zakres obowiązków

1. Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania.
2. Prowadzenie dziennika elektronicznego Mobireg w zakresie: przygotowanie dziennika na nowy rok szkolny.
3. Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej.
4. Prowadzenie akt osobowych pracowników szkoły.
5. Obsługa programu kadrowego Progman.
6. Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
7. Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych.
8. PFRON – comiesięczne sprawozdania.
9. Zamówienia publiczne – zapytania ofertowe, umowy, zakupy, i.t.p.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: wielkopolskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Słupcy, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 3, 62-400 Słupca

Wymagania

- wykształcenie wyższe, liczba lat pracy 2,
- wykształcenie średnie, liczba lat pracy 5,
- znajomość prawa oświatowego, karty nauczyciela, kodeksu pracy,
- znajomość zasad pracy w EZD (system elektronicznego zarządzania
dokumentacją),
- umiejętność pracy z wykorzystaniem programów Microsoft Word, Microsoft Excel.

Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie. Podanie o pracę. List motywacyjny. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • świadczenia socjalne

Pierwsza publikacja:
14.08.2024 12:14 Przemysław Stadnik
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Cezary Witlewski
Oferta pracy: Specjalista ds. administracji 2.0 14.08.2024 12:16 Przemysław Stadnik
Oferta pracy: Specjalista ds. administracji 1.0 14.08.2024 12:14 Przemysław Stadnik