Tytuł/stanowisko: nauczyciel fortepianu, fortepianu dodatkowego, akompaniator

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie zatrudni na czas określony od dnia 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. nauczyciela fortepianu, fortepianu dodatkowego i akompaniamentu w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 29-06-2024

Zatrudnienie od dnia 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. w niepełnym wymiarze czasu pracy – 0,78 etatu (14 godzin dydaktycznych przedmiotu fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament), praca w godzinach popołudniowych.

Zakres obowiązków

Nauka gry na fortepianie, fortepianie dodatkowym, akompaniament.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie, ul. Zamojska 70C, 22 - 460 Szczebrzeszyn

Wymagania

Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. CV, podanie o pracę. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyny
  • świadczenia socjalne
  • dodatek wiejski

Pierwsza publikacja:
29.05.2024 12:28 Józef Tokarz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marta Ostrowska
Oferta pracy: nauczyciel fortepianu, fortepianu dodatkowego akompaniator 2.0 29.05.2024 12:49 Józef Tokarz
Oferta pracy: nauczyciel fortepianu, akompaniator 1.0 29.05.2024 12:28 Józef Tokarz