Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy: Sekcja Higieny Żywności i Żywienia

logo ogłoszenie o pracę

Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Białej Podlaskiej

poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisko

Stażysty/Młodszego Asystenta w Sekcji Higieny Żywności i Żywienia w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej

1.   Miejsce wykonywania pracy: PSSE Oddział Nadzoru Sanitarnego, ul. Warszawska 18, Biała Podlaska.

2.    Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo.

3.    Wymiar czasu pracy: pełny etat, godziny pracy: 7.30 – 15.05.

4.    Stanowisko pracy: stażysta albo młodszy asystent (w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego).

5.   Przewidywany zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapoznanie się z procedurami i instrukcjami obowiązującymi w Sekcji Higieny Żywności i Żywienia,
  • uczestniczenie w sporządzaniu planów, sprawozdań, analiz z informacji i ocen,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zapoznanie się i stosowanie aktualnych wydań dokumentów kontrolnych,
  • udział w doskonaleniu systemu zarządzania,
  • przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i p.poż.

      6. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe: inż. technologii żywienia, specjalista żywienia,  specjalista ds. dietetyki, nauki przyrodnicze albo dziedziny pokrewne przydatne na danym stanowisku pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy, analityczne myślenie, rzetelność.

     7. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
    (świadectwa pracy),

Terminy i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 15.07.2024 r.
  • Miejsce składania dokumentów: osobiście w sekretariacie PSSE w Białej Podlaskiej lub drogą elektroniczną psse.bialapodlaska@sanepid.gov.pl
  • O ważności oferty decyduje data wpływu do PSSE w Białej Podlaskiej.
  • Dokumenty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe Informacje:

  • W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.
  • Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o terminie
    których zostaną poinformowani telefonicznie.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (083) 344-41-60 wew.14.
  • Złożone dokumenty kandydatów, których oferty zostały odrzucone w procesie
    naboru można odbierać osobiście w przeciągu 2 tygodni od zakończenia rekrutacji,
    po tym terminie zostaną zniszczone.

Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest w załączniku poniżej.

Materiały

Oferta Pracy Sekcja HŻŻ
PRACA​_Stażysta​_W​_HŻŻ.pdf 0.19MB