Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Stażysta w Oddziale Nadzoru

28.06.2024

Warunki pracy:

  • podstawa zatrudnienia: umowa o pracę w celu zastępstwa pracownika,
  • wymiar czasu pracy: pełen etat,
  • miejsce wykonywania pracy: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie – Oddział Nadzoru - Sekcja Higieny Komunalnej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku: ochrona środowiska, biologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria środowiska
  • rzetelność, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • decyzyjność,
  • mile widziana: znajomość przepisów ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, przepisów prawa z zakresu nadzoru nad jakością wody.

Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

  • udział w prowadzeniu bieżącego nadzoru sanitarnego nad obiektami/ przedsiębiorcami znajdującymi się na terenie działania PPIS w Koninie, ze szczególnym uwzględnieniem nadzoru nad jakością wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz wody w kąpieliskach i pływalniach,
  • uczestnictwo przy pobieraniu próbek wody,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji dotyczącej nadzorowanych obiektów zgodnie z Kpa, obowiązującymi w zakładzie procedurami oraz wytycznymi,
  • udział w opracowywaniu projektów decyzji administracyjnych,
  • udział w nadzorze nad ekshumacjami,
  • udział w opracowywaniu planów pracy,
  • terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań, ocen, analiz i bieżących informacji z powierzonych zadań,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku,
  • pisanie zredagowanych dokumentów oraz korespondencji.

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae,
  • list motywacyjny

Termin składania:

  • do 15 lipca 2024 r.

Miejsce składania dokumentów:

  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie
    Sekcja Kadr i Szkoleń (pok. 15)
    ul. Stanisława Staszica 16, 62-500 Konin
  • Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Do dokumentów należy dołączyć klauzulę/zgodę na przetwarzanie danych osobowych - załącznik

Materiały

Załącznik przetwarzanie danych osobowych
Zalacznik-przetwarzanie-danych-osobowych.pdf 0.14MB
Pierwsza publikacja:
28.06.2024 14:31 Paweł Kujawa
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Paweł Kujawa
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Stażysta w Oddziale Nadzoru 1.0 28.06.2024 14:31 Paweł Kujawa