W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Lot do domu - wylot z Hanoi i Sajgonu w dniu 19 marca

18.03.2020

Akcja Lot do domu

Ambasada RP w Hanoi informuje, że w czwartek 19 marca odbędzie się Lot do Domu z Hanoi i Sajgonu. Prosimy o stawienie się na lotnisku w Hanoi i Sajgonie na 3 godziny przed planownym odlotem i regularne sprawdzanie poczty oraz odbieranie telefonów - w razie zaistnienia konieczności skontaktujemy się z Państwem. Informacje nt. wszelkich zmian będą na bieżąco publikowane na stronie Ambasady.

Wszyscy Polacy, którzy będą chcieli powrócić do kraju, a także uprawnieni do tego cudzoziemcy, którzy na stałe związani są z Polską mogą zakupić bilet na przelot za pośrednictwem platformy internetowej LOT-u: www.lot.com.

UWAGA! Z powodu sygnalizowanych placówce kłopotów z dolotami wewnątrzkrajowymi w Wietnamie na loty repatriacyjne do Polski z Hanoi i HCMC, prosimy potwierdzić z wietnamskimi liniami lotniczymi możliwość dolotu. W przypadku problemów należy rozważyć alternatywne sposoby podróży (np. transport kołowy) w celu dotarcia na lotnisko #LotDoDomu www.lotdodomu.com

Osoby porwacające do Polski po 15 marca są zobowiązane do poddania się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Za nieprzestrzeganie kwarantanny grozi mandat karny w wysokości 5000 zł. Więcej informacji dostępnych jest w ulotce do pobrania na dole strony.

Materiały

Kwarantanna - ulotka
Kwarantanna​_-​_ulotka.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}