W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Lot do domu - wylot z Hanoi w dniu 28 marca

22.03.2020

Akcja Lot do domu

Ambasada RP w Hanoi informuje, że w sobotę 28 marca odbędzie się ostatni już Lot do Domu z Hanoi. Prosimy o regularne sprawdzanie poczty oraz odbieranie telefonów - w razie zaistnienia konieczności skontaktujemy się z Państwem.  W dniu wylotu prosimy o stawienie się na lotnisku w Hanoi na 3 godziny przed planownym odlotem. Informacje nt. wszelkich zmian będą na bieżąco publikowane na stronie Ambasady.

Wszyscy Polacy, którzy będą chcieli powrócić do kraju, a także uprawnieni do tego cudzoziemcy, którzy na stałe związani są z Polską będą mogli wkrótce zakupić bilet na przelot za pośrednictwem platformy internetowej LOT-u: www.lot.com.

UWAGA! Z powodu sygnalizowanych placówce kłopotów z dolotami wewnątrzkrajowymi w Wietnamie na lot repatriacyjny do Polski z Hanoi, prosimy potwierdzić z wietnamskimi liniami lotniczymi możliwość dolotu. W przypadku problemów należy rozważyć alternatywne sposoby podróży (np. transport kołowy) w celu dotarcia na lotnisko #LotDoDomu www.lotdodomu.com. Ambasada RP w Hanoi informuje ponadto, że od 22 marca wszyscy, którzy będą się przemieszczać po Wietnamie za pomocą samolotów (loty krajowe), pociągów, autokarów lub statków są zobowiązani do wypełnienia Deklaracji zdrowia dostępnej na stronie www.tokhaiyte.vn, lub za pomocą aplikacji w telefonie: Vietnam Health Declaration.

Osoby porwacające do Polski po 15 marca są zobowiązane do poddania się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Za nieprzestrzeganie kwarantanny grozi mandat karny w wysokości 30 000 zł. Więcej informacji dostępnych jest w ulotce do pobrania na dole strony.

Materiały

Kwarantanna - ulotka
Kwarantanna​_-​_ulotka.pdf 0.11MB
{"register":{"columns":[]}}