Tytuł/stanowisko: Nauczyciel specjalista: pedagog specjalny, logopeda bądź terapeuta pedagogiczny

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie ogłasza nabór dla nauczyciela specjalisty: pedagoga specjalnego, logopedę bądź terapeutę pedagogicznego.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji: 14-08-2024

  1. Stanowisko: nauczyciel specjalista: pedagog specjalny, logopeda bądź terapeuta pedagogiczny w niepełnym wymiarze eteatu (10/20 etatu)
  2. Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie
  3. Okres zatrudnienia: na czas nieokreślony

Zakres obowiązków

  • Współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami.
  • Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów.
  • Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  • Współpraca z innymi podmiotami.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie
Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie, ul. Jasnogórska 17, 42-200 Częstochowa

Wymagania

  • posiada wyższe wykształcenie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, zgodne z rozporządzeniem MKiDN z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 2238)
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych
  • niekaralność,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku

Wymagane dokumenty

  • CV.
  • List motywacyjny.
  • Kwestionariusz osobowy dla nauczyciela ubiegającego się o pracę
    (w załączniku).
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
  • Klauzula zgody (w załączniku).
  • Oświadczenie (w załączniku).

Dokumenty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Muzycznychim. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie przy ul. Jasnogórskiej 17 w nieprzekraczalnym terminie do 14 sierpnia 2024 r. lub przesłać na adres: Zespół Szkół Muzycznych im. M. J. Żebrowskiego ul. Jasnogórska 17, 42-202 Częstochowa z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko nauczyciela specjalisty”.

  • Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
  • Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone.
  • Dokumenty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.
  • Z kandydatem wyłonionym w drodze konkursu zostanie zawarta umowa o pracę na czas nieokreślony.

Materiały

Kwestionariusz osobowy
Kwestionariusz​_osobowy.pdf 0.05MB
Klauzula informacyjna
Klauzula​_informacyjna​_.pdf 0.18MB
Oświadczenie nauczyciela
Oświadczenie.pdf 0.14MB
Pierwsza publikacja:
05.07.2024 13:00 Agnieszka Sykulska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Urszula Ledwoń
Nauczyciel specjalista: pedagog specjalny, logopeda bądź terapeuta pedagogiczny 1.0 05.07.2024 13:00 Agnieszka Sykulska