Tytuł/stanowisko: Archiwista

Oferta na stanowisko archiwisty w Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 03-06-2022

Informacje o ofercie

Wymiar etatu  1

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku archiwisty w Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Wydział Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli

  • prowadzenie archiwum zakładowego Kuratorium,
  • przyjmowanie dokumentacji (aktowej) z poszczególnych komórek organizacyjnych,
  • przyjmowanie dokumentacji z przebiegu nauczania ze zlikwidowanych szkół i placówek oświatowych z terenu województwa pomorskiego,
  • udostępnianie przechowywanej dokumentacji osobom upoważnionym,
  • przeprowadzanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej,
  • współpraca z Archiwum Państwowym w zakresie wykonywanych zadań,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora Wydziału.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: pomorskie
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwarznieńska 170 a

Wymagania

Potrzebne Ci będą (wymagania niezbędne)

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe w pracy w archiwum
  • dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe np. z archiwistyki

Wymagane dokumenty

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.

Benefity

Co oferujmy

  • benefity płacowe: dodatkowe wynagrodzenie roczne(tzw. Trzynastka),
  • kursy, szkolenia,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów,
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników,
  • dofinansowanie do biletów na imprezy kulturalne.

Dostępność

  • nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inna cechę prawnie chronioną,
  • jako osoba z niepełnosprawnością nie możesz skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu- nie składaj dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienie ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnionych osób wynosi co najmniej 6%.

Warunki pracy

Stanowisko pracy obecnie zlokalizowane na parterze w budynku przy ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak windy). Pokój wyposażony w narzędzia pracy: komputer, drukarkę i telefon oraz w meble biurowe.

Dodatkowe informacje

  • jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym mailowo lub telefonicznie,
  • ogłoszenie zostało opublikowane na stronie www.trójmiasto.pl , na stronie Urzędu Pracy w Gdańsku, stornie internetowej Urzędu oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie,
  • kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty,
  • złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów,
  • nie przesyłaj wszystkich dokumentów, które uznasz, że mogą Ci pomóc w naborze. Prześlij tylko te, których wymagamy i zalecamy,
  • nie rozpatrzymy oferty, którą otrzymamy po terminie,
  • oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 7 miesięcy,
  • dodatkowe  informacje  można uzyskać pod numerem telefonu: 58 322 29 22.

Informacje dodatkowe

Oferty można złożyć w formie papierowej lub elektronicznej z dopiskiem: "oferta na stanowisko archiwisty w Kuratorium Oświaty"
na adres:
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
ul. Wały Jagiellońskie 24
80-853 Gdańsk
lub adres e-mail: kuratorium@kuratorium.gda.pl

Dokumenty należy złożyć do:  03.06.2022 r.

Decyduje data wpływu do urzędu

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

  • dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),
  • administrator danych i kontakt do niego: Pomorski Kurator Oświaty, 80-853 Gdańsk ul. Wały Jagiellońskie 24, (58) 322-29-00,
  • kontakt do inspektora ochrony danych: iod@kuratorium.gda.pl,
  • cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej,
  • informacje o odbiorcach danych: nie przewiduje się przekazywania danych kandydatów innym podmiotom,
  • okres przechowywania danych: dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane przez okres 7 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji lub do dnia wycofania się ze zgody. Dokumentacja kandydata, który zostanie zatrudniony, zostanie dołączona do akt osobowych,
  • uprawnienia: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do usunięcia danych osobowych; żądanie realizacji tych praw należy przesłać w formie pisemnej na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa),
  • podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. b RODO; art. 221 Kodeksu pracy, ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej oraz ustawa z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO; art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO,
  • informacje o wymogu podania danych: podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy oraz ustawy o służbie cywilnej (m.in. imię, nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymagania do zatrudnienia do służby cywilnej) jest dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej,
  • podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Jeżeli dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 2 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie,
  • inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

oferta​_na​_stanowisko​_archiwisty​_w​_Kuratorium​_Oświaty​_z dnia 27.05.2022
oferta​_na​_stanowisko​_archiwisty​_w​_Kuratorium​_Oświaty​_27052022.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
27.05.2022 13:31 Aneta Barbarowicz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Pomorski Kurator Oświaty
Oferta na stanowisko archiwisty w Kuratorium Oświaty z dnia 27.05.2022 1.0 27.05.2022 13:31 Aneta Barbarowicz