Tytuł/stanowisko: Robotnik leśny - drwal operator pilarki

Informujemy że Nadleśnictwo Międzylesie prowadzi obecnie nabór wewnętrzny na stanowisko robotnika leśnego - drwala operatora pilarki.

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 31-01-2023

 W sprawach naboru można kontaktować się ze specjalistą do spraw pracowniczych, tel +48 74 812 63 22 wew *131.

Zakres obowiązków

Szczegóły w załączniku.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie

Wymagania

Materiały

Oferta pracy.
ogloszenie​_praca.pdf 1.08MB
Załącznik
zalacznik​_1.pdf 0.32MB
Pierwsza publikacja:
07.12.2022 13:16 Adam Opaliński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Nadleśnictwo Międzylesie
Oferta pracy Robotnik leśny drwal operator pilarki 3.0 24.01.2023 14:20 Adam Opaliński
Oferta pracy Robotnik leśny drwal operator pilarki 2.0 07.12.2022 14:41 Adam Opaliński
Oferta pracy Robotnik leśny drwal operator pilarki 1.0 07.12.2022 13:16 Adam Opaliński