Tytuł/stanowisko: księgowa / księgowy

Organizator naboru: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów ul. Senatorówka 2/2, 96-330 Puszcza Mariańska tel. 46 831-01-10 e-mail: radziwillow@lodz.lasy.gov.pl

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 13-09-2024

W naborze wewnętrznym mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie pracownicy zatrudnieni wewnątrz PGL LP na podstawie umowy o pracę, w dniu podpisania ogłoszenia
o naborze na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków

Ogólny zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa, w ramach SILP modułu Finanse i Księgowość,
  • sporządzanie, dekretowanie i księgowanie oraz gromadzenie dokumentów księgowych rejestru uzupełniającego, zakupowego, usługowego, inwestycyjnego itp.,
  • ewidencja i terminowa realizacja rozrachunków z dostawcami,
  • prowadzenie rozliczeń z tytułu niedoborów i strat,
  • uzgadnianie ewidencji i sald na kontach rozrachunkowych,
  • sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym rachunków i faktur przychodzących, delegacji służbowych, wniosków o zwrot kosztów przejazdu,
  • sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym protokołów odbioru robót usług leśnych,
  • księgowanie i rozliczanie zaliczek pobranych przez pracowników,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów z zakresu swojego działania,
  • ewidencja i rozliczanie podatku VAT,
  • obsługa modułu Księgi podatkowe- stanowiącego podstawę do ustalenia zobowiązania z tytułu podatku CIT w zakresie księgowanych przez siebie dokumentów,
  • udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych (miesięcznych, rocznych),

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie
Siedziba Nadleśnictwa Radziwiłłów, ul. Senatorówka 2/2, 96-330 Puszcza Mariańska

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości  oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • posiadanie pełni  praw  cywilnych i obywatelskich  oraz brak  karalności
    za  przestępstwa  z  chęci   zysku  lub innych pobudek,
  • obywatelstwo polskie,
  • minimum rok pracy w księgowości,
  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych (Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Wymagania dodatkowe:
  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne o kierunku rachunkowość i finanse,
  • znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP) w stopniu umożliwiającym jego wykorzystanie do realizacji powierzonych zadań,
  • ukończone kursy i szkolenia w zakresie zadań wykonywanych na
    w/w stanowisku,

Wymagane dokumenty

  • CV z dokładnym opisem pracy zawodowej,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz posiadane kwalifikacje,
  • inne dokumenty określone w ogłoszeniu, ewentualne referencje,
  • wypełniony przez kandydata kwestionariusz osobowy – załącznik nr 1,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych
    i niekaralności - załącznik nr 2,
  • klauzula informacyjna o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru na wolne stanowisko zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych Dz.U.
    z 2018 poz. 1000 wraz z klauzula informacyjna RODO – załącznik nr 3.

Materiały

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym - księgowość
2​_Ogłoszenie​_o​_naborze​_wewnętrznym​_-​_księgowość.pdf 0.20MB
Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP - załącznik nr 1
Kwestionariusz​_osobowy​_kandydata​_na​_pracownika​_LP​_-​_ząłacznik​_nr​_1.docx 0.02MB
oświadczenie kandydata - załącznik nr 2
oświadczenie​_kandydata​_-​_załącznik​_nr​_2.docx 0.01MB
Klauzula rekrutacja - załącznik nr 3
Klauzula​_rekrutacja​_-​_załącznik​_nr​_3.docx 0.01MB
Pierwsza publikacja:
28.08.2024 13:27 Jerzy Zawadzki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sylwia Wieczorkiewicz - stanowisko ds. pracowniczych
Ogłoszenie wewnętrzne na stanowisko pracy - księgowa / księgowy 2.0 29.08.2024 11:16 Artur Mazur
Ogłoszenie wewnętrzne na stanowisko pracy - księgowa / księgowy 1.0 28.08.2024 13:27 Jerzy Zawadzki