Rok Szkolny 2022/2023
Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2022/23
Data |
Nazwisko i imię |
Nauczyciel |
Nazwa konkursu |
15.08.2022 |
Kociołek Kamila |
Adam Musialski |
III nagroda - Beethoven Youth Musician Competition, Vienna |
20.08.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I miejsce w grupie - IV Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny - Leżajsk |
VIII 2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
I miejsce w „Golden Classical Music Awards" International Competition in New York, on-line |
IX 2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
I nagroda II International Viennese Spring Music Competition |
24.09.2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
Recital podczas Uroczystej Gali Festiwalowej XIX Ogólnopolski i IV Międzynarodowy Festiwal Filmów Amatorskich im. Leona Wojtali w Bieruniu |
IX 2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
III nagroda 2022 American Virtuoso International Music Competition |
1.11.2022 |
Bryła Antoni |
Arkadiusz Kuc |
Gold Prize w Amadeus International Music Awards, Salzburg Austria |
6-8.10.2022 |
Wiewióra Kamil |
Marek Nosal |
III miejsce ex equo w gr. II na II Nadmorskim Festiwalu Gitarowym w Gdyni |
1.11.2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
Bronze Prize w Amadeus International Music Awards |
XI 2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
Bronze Prize w Singapore International Music Competition |
1.10.2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
Dyplom ukończenia I nowohuckich warsztatów jazzowych “Huta dla Jazzu” |
26-28.10.2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym „Witold Rowicki in Memoriam”, PSM Żywiec |
16-18.11.2022 |
Wiercioch Bartłomiej |
Piotr Kawczyński |
Grand Prix w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16-18.11.2022 |
Wiercioch Antoni |
Michał Szerszeń |
I miejsce w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16-18.11.2022 |
Pasierbek Michał |
Piotr Pyc |
II miejsce w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16-18.11.2022 |
Wawrzonek Joanna |
Michał Szerszeń |
Wyróżnienie w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16-18.11.2022 |
Gendek Klaudia |
Monika Kaczkowska-Simlot |
Wyróżnienie w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16.18.11.2022 |
Hyski Antoni |
Marek Pietras |
Wyróżnienie w 3 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
16-1811.2022 |
Król Eryk |
Marek Pietras |
Wyróżnienie w 2 grupie - XIII Międzynarodowy Konkurs “Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu Zdroju |
26-29.11.2022 |
Klaudia Gendek |
Monika Kaczkowska-Simlot |
II miejsce na Międzynarodowym Konkursie na flet solo „Il Flauto Ricercato” w Łodzi |
13-15.11.2022 |
Maria Pawlik |
Paulina Kończal |
III miejsce - V Pomorski Festiwal Obojowy w Gdyni |
23.11.2022 |
Barbara Pinkosz |
Barbara Pakura |
Brązowy Dyplom w I grupie i Dyplom Specjalny w I Śląskim Festiwalu Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach |
26-29.11.2022 |
Gendek Klaudia |
Monika Kaczkowska-Simlot |
II miejsce w 7 Międzynarodowym Konkursie na flet solo Il Flauto Ricercato, Łodż P. Monika Kaczkowska-Simlok otrzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia |
13-15.11.2022 |
Michał Pasierbek |
Piotr Pyc /Alicja Matuszczyk |
II miejsce na V Pomorskim Festiwalu Obojowym, Piotr Pyc – dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia |
30.11-2.12.2022 |
Wiercioch Antoni |
Michał Szerszeń |
Grand Prix w III grupie na I Śląskim Festiwalu Klarnetowym, PSM Katowice, dyplom dla prof. Michała Szerszenia za wyróżniające przygotowanie ucznia, dyplom dla prof. Ag. Korcz za wyróżniający akompaniament |
30.11-2.12.2022 |
Wawrzonek Joanna |
Michał Szerszeń |
III miejsce w III grupie na I Śląskim Festiwalu Klarnetowym, PSM Katowice, dyplom dla p. Michała Szerszenia za wyróżniające przygotowanie ucznia, dyplom dla p. Agnieszki Korcz za wyróżniający akompaniament |
30.11-2.12.2022 |
Wojtyło Michał |
Michał Szerszeń |
Wyróżnienie w III grupie na I Śląskim Festiwalu Klarnetowym, PSM Katowice, |
30.11-2.12.2022 |
Strządała Daniel |
|
dyplom za wyróżniający akompaniament na I Śląskim Festiwalu Klarnetowym |
X 2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I Prize - BTHVN Vienna |
7.11.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
II Prize - International Music Assaciation Gloria Artis |
XII 2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I Prize - International Organizer Festiwal-Contest "Musicalada" "Ola de Talentos" |
27.11.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Laureatka i Tytuł Osobowości Artystycznej - VII Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu Forte, organizator Jan Romanowski |
9.12.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Zimowe Impresje 2", Kraków |
10-11.12.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Nagroda - Universal Music Exams, Piano Competition |
XI 2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Special Prize - Amadeus International Music Awards |
1.11.2022 |
Wiercioch Bartłomiej |
Piotr Kawczyński |
I miejsce w XIV Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym, Przeworsk |
6-9.12.2022 |
Ulaniuk Ewa |
Piotr Kawczyński |
Wyróżnienie w XIV Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym, Przeworsk dyplom dla p. Agnieszki Korcz za wyróżniający akompaniament |
6-9.12.2022 |
Kamionka Aniela |
Małgorzata Jeruzal-Kupczak |
III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia – „PIZZICATO” Kraków |
10-12.12.2022 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
I nagroda - Golden Classical Music Awards International Competition, dyplom za nadzwyczajne oddanie muzyce i wybitne występy w Weill Recital Hall w Carnegie Hall w Nowym Jorku Dyplom dla p. Moniki Szwedy za przygotowanie ucznia- Rozalii Bryły - Golden Classical Music Awards International Competition |
20.12.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I nagroda na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Clavimania 2022 dla uczniów klas fortepianu głównego, dodatkowego i obowiązkowego SM I i II stopnia, Fundacja w Świecie muzyki w Krakowie Dyplom honorowy najlepszego nauczyciela dla p. Sonii Grychtoł-Mastalerz |
XII 2022 |
Robak Filip |
Ewelina Mańka |
I miejsce w kat. 11-15 lat na XXVIII Konkursie Kolęd i Pastorałek w Świętochłowicach |
I 2023 |
Robak Filip |
Ewelina Mańka |
I miejsce w kat. 9-12 lat na XVIII Starochorzowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Chorzowie |
I 2023 |
Kociołek Kamila |
Adam Musialski |
Gold Prize - Franz Schubert International Music Competition 2022 |
31.12.2022 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz
|
tytuł Złotego wirtuoza oraz wyróżnienie za wykonanie Etiudy nr 1 Witolda Lutosławskiego w Konkursie "Młody wirtuoz" w ramach Forum Międzynarodowym Forum Pianistycznym "Bieszczady bez granic" w Sanoku - |
23.01.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
First Prize - 3rd Franz Liszt Center International Piano Competition, online |
4-5.02.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Udział w koncercie w Jarosławiu w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina |
1.02.2023 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
Diploma of Excellence for performing at the concert galla – Timisoara, Romania |
07.02.2023 r |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Udział w koncercie w Sanoku w sali koncertowej Sanockiego Domu Kultury |
09.02.2023 r. |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Udział koncercie “Lwy fortepianu” w Starym Młynie w Warszawie - Hotel Boss w ramach Wawro Music Festival |
11.02.2023 |
Ahaponova Olha |
Elżbieta Pisarska |
III miejsce w London Classical Music Competiotion |
12.02.2023 r. |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
First Prize – Fanny Mendelssohn International Competition FMIC Board |
16.02.2023 |
Bryła Rozalia |
Monika Szweda |
I Prize - III International Gloria Artis Music Competition in Vienna 2023 |
27.02.2023 |
Manderla Franciszek |
Agnieszka Korcz |
Gold Prize w kategorii Youth (11-13 lat) oraz great technique special prize – Cambridge Music Competition |
01.03.2023 |
Kociołek Kamila |
Adam Musialski |
Silver Prize – Kategoria A – EUTERPE Music Awards |
8.03.2023 |
Ahaponova Olha |
Elżbieta Pisarska |
III miejsce w International Mozart Competition, Vienna |
16.03.2023 |
Bendkowska Apolonia |
Kornelia Nowak
|
III miejsce ex aequo w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Żyrardowie |
17.03.2023 |
Bendkowska Apolonia |
Kornelia Nowak |
Wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Wadowicach |
25.03.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
1st prize IV Category, Piano Competition Online, 5th edition Gdańsk |
23-25.03.2023 |
Trepczyński Łukasz |
|
Dyplom za wyróżniający akompaniament w Konkursie Instrumentów Smyczkowych im. Ewy Iwan “Chce mi się grać!” Tarnowskie Góry PSM |
24-26.03.2023 |
Bendkowska Apolonia
|
Kornelia Nowak |
Wyróżnienie w I gr. w IV Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Fletowym “Śpiewające fleciki”, Wrocław, Stowarzyszenie Flecistów Polskich |
30.03.2023 |
Wiewióra Kamil Zygłowicz Adam |
Marek Nosal |
II miejsce na VI Małopolskim Konkursie Zespołów Gitarowych, Krzeszowice |
30.03.2023 |
Mogiła Marcin |
|
Dyplom za wyróżniający akompaniament w XIV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach |
30.03.2023 |
Kociołek Kamila |
Adam Musialski |
II nagroda na I Międzynarodowym Konkursie “Mistrz miniatury 2023”, Stowarzyszenie Jadwigi Kaliszewskiej, edycja on-line |
30.03-2.04.2023
|
Szymański Mikołaj |
Sandra Kałuża |
II miejsce ex aequo w II grupie altówki w Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Smyczkowych, Elbląg Dyplom za przygotowanie ucznia dla p. Sandry Kałuży |
13-14.04.2023 |
Juszczyk Tobiasz |
Bogusław Seweryn |
Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostrawie |
13-14.04.2023 |
Kostka Paulina |
Beata Bednarz |
I miejsce – XVII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Poetyckiej “Sentymenty” w Pszczynie |
13-15.04.2023 |
Rożańska Laura |
Danuta Sobik-Ptok |
II miejsce – III Ogólnopolski Konkurs “Co młodym w duszy gra?”, ZSM Ruda Śląska Dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia dla p. Danuty Sobik-Ptok Dyplom za wyróżniający akompaniament dla p. Daniela Strządały |
13-15.04.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I miejsce oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego w III Ogólnopolskim Konkursie “Co młodym w duszy gra?” ZSM Ruda Śląska |
13-15.04.2023 |
Dzieża Aleksandra
|
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
II miejsce w II Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Rafała Blechacza, Nakło nad Notecią |
15.04.2023 |
Pawlik Maria |
Paulina Kończal |
Wyróżnienie I st. na II Ogólnopolskim Festiwalu Obojowy im. Emiliana Pardusa, Miechów Dyplom za wyróżniający akompaniament dla p. Szczepana Kończala |
17.04.2023 |
Wojtyłko Milena |
Marcin Szermański |
III miejsce ex aequo w kat. IV – XXIV Kłodzki Konkurs i Festiwal Muzyczny |
IV 2023 |
Zespół jazzowy |
Bartosz Kalicki |
zakwalifikowanie się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Jazzowego CEA-Zespoły Jazzowe, |
13-15.04.2023 |
Nowak Helena |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
III miejsce w II grupie fortepianu na III Ogólnopolskim Konkursie “Co młodym w duszy gra?” ZSM Ruda Śląska |
13-15.04.2023 |
Kasperek Maja |
Dorota Zawierucha |
Wyróżnienie w I grupie fortepianu na III Ogólnopolskim Konkursie “Co młodym w duszy gra?” ZSM Ruda Śląska |
13-15.04.2023 |
Gmyrek Urszula |
Agnieszka Korcz |
III miejsce w V grupie fortepianu na III Ogólnopolskim Konkursie “Co młodym w duszy gra?” ZSM Ruda Śląska Dyplom za wyróżniające przygotowanie dla p. Agnieszki Korcz |
13-15.04.2023 |
Poneta Aleksander |
Małgorzta Jeruzal-Kupczak |
Wyróżnienie w I grupie wiolonczeli na III Ogólnopolskim Konkursie “Co młodym w duszy gra?” ZSM Ruda Śląska |
25.04.2023 |
Pawlik Maria |
Paulina Kończal
|
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA w ZSM w Częstochowie Dyplom dla p. Pauliny Kończal za przygotowanie ucznia Dyplom za wyróżniający akompaniament dla p. Szczepana Kończala |
25-28.04.2023 |
Bazylak Wiktor |
Kornelia Nowak |
III miejsce w III grupie wiekowej, XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych”, ZSM Dąbrowa Górnicza |
25-28.04.2023 |
Wiercioch Antoni |
Michał Szerszeń |
II miejsce w III grupie wiekowej, XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych”, ZSM Dąbrowa Górnicza Dyplom za wyróżniający akompaniament dla p. Agnieszki Korcz |
Zygłowicz Adam |
Marek Nosal |
Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Cicadis, Częstochowa |
|
25.04.2023 |
Wiewióra Kamil |
Marek Nosal |
II nagroda na II Ogólnopolskim Konkursie Cicadis, Częstochowa |
25-28.04.2023 |
Bendkowska Apolonia |
Kornelia Nowak |
III miejsce w I grupie wiekowej, XXIX Śląski Konkurs Instrumenty Dęte “Drewno dla najmłodszych”, ZSM Dąbrowa Górnicza |
III 2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Grand Prize - 2nd International Piano Competition, online, Macedonia |
V 2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Second Prize - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, Kraków, Fundacja Life&Art., online |
22.04.2023 |
Wiercioch Bartłomiej |
Piotr Kawczyński |
I miejsce w grupie E na II Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym, ZSM Łódź |
Kamionka Aniela |
Małgorzata Jeruzal-Kupczak |
Wyróżnienie I st. (grupa I kategoria A) - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II st. VIRRTUOSO, Toruń Dyplom uznania za wyróżniające przygotowanie laureata dla p. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak Dyplom uznania za wyróżniający akompaniament dla p. Daniela Strządały |
|
17.30.04.2023 |
Bendkowska Apolonia |
Kornelia Nowak |
III miejsce (grupa II kategoria B) - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO, Toruń Dyplom uznania za wyróżniające przygotowanie dla p. Kornelii Nowak Dyplom uznania za wyróżniający akompaniament dla p. Barbary Pakury |
17-30.04.2023 |
Kamionka Aniela |
Małgorzata Jeruzal-Kupczak |
Wyróżnienie I st. (grupa I kategoria A) - I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II st. VIRTUOSO, Toruń Dyplom uznania za wyróżniające przygotowanie laureata dla p. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak Dyplom uznania za wyróżniający akompaniament dla p. Daniela Strządały |
V 2023 |
Słaboń Jagoda |
Arkadiusz Kuc |
Third Prize - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, Kraków, Fundacja Life&Art., online |
V 2023 |
Pasierbek Michał |
Piotr Pyc |
First Prize (III Sekcja, kategoria B) - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, Kraków, Fundacja Life&Art., online |
12-14.05.2023 |
Różańska Laura |
D. Sobik-Ptok |
Wyróżnienie w pierwszej grupie wiekowej – XXVII Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej, Bydgoszcz |
V 2023 |
Bendkowska Apolonia |
Kornelia Nowak |
Second Prize (III Sekcja, kategoria A)- Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023, Kraków, Fundacja Life&Art., online |
10.05.2023 |
Poneta Aleksander |
Danuta Sobik-Ptok |
Wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim, edycja online |
10.05.2023 |
Różańska Laura |
Danuta Sobik-Ptok |
Wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim, edycja online |
17.05.2023 |
Pinkosz Barbara |
Barbara Pakura |
III miejsce ex aequo (gr. I) na VIII Konkursie Pianistycznym “Johann Sebastian Bach na nowo odkryty” online, Starogard Gdański |
18-19.05.2023 |
Nowak Helena |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika - XVI Ogólnopolski Łowiecki Konkurs Miniatur Fortepianowych, OSM im. Szymanowskiego Wrocław |
20-21.05.2023 |
Wolner Katarzyna |
Joanna Piszczelok |
II nagroda na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla uczniów fortepianu dodatkowego/obowiązkowego Szkół Muzycznych I i II st., Dobczyce Dyplom za przygotowanie laureata dla Joanny Piszczelok |
20.05.2023 |
Słaboń Jagoda |
Arkadiusz Kuc |
GRAND PRIZE, International Youth Music Competitions, Atlanta USA |
20.05.2023 |
Stawiarski Marcin |
Arkadiusz Kuc |
First Prize with Honors, Junior I (8-9 years old), International Youth Music Competition, Atlanta, USA |
28.05.2023 |
Pinkosz Barbara |
Barbara Pakura |
I miejsce z wyróżnieniem w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja online) zorg. w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza, Bydgoszcz |
1.06.2023 |
Pawlik Maria |
Paulina Kończal |
Platinum Prize (youth artist III ages 15-16) Universal Stars Music Competition, 2023 season 2 |
3.06.2023 |
Bentkowska Apolonia |
Kornelia Nowak |
Wyróżnienie w III grupie w XVIII Ogólnopolski |
9-10.06.2023 |
Pawlik Maria |
Paulina Kończal |
I miejsce w III gr. - VI Ogólnopolski Konkurs Obojowo-Fagotowy, Legnica dyplom dla p. Pauliny Kończal za wyróżniające przygotowanie ucznia, dyplom dla p. Szczepana Kończala za wyróżniające wykonanie partii fortepianu |
11-12.06.2023 |
Kończal Szczepan |
dot. |
Dyplom za wyróżniający akompaniament uczennicy Marii Pawlik na II Ogólnopolskim Konkursie obojowo-fagotowym dla młodych wykonawców, Pabianice |
VI 2023 |
Pawlik Maria |
Paulina Kończal |
Character Excellence Special Award (youth artist III ages 15-16) Universal Stars Music Competition, 2023 season 2 |
10-11.06.2023 |
Kamionka Aniela |
Małgorzata Jeruzal-Kupczak |
III miejsce na IX Ogólnopolskim Konkursie Miniatura Wiolonczelowa im. Leona Szymłowskiego, Warszawa |
10-11.06.2023 |
Poneta Aleksander |
Małgorzata Jeruzal-Kupczak |
III nagroda - IX Ogólnopolski Konkurs “Miniatura wiolonczelowa” im. Szymłowskiego, Warszawa |
11.06.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
Dyplom uczestnictwa w Ogólnopolskiej Trasie Koncertowej Pianiści Konkursów im. Adama Harasimowicza, Warszawa |
09-14.06.2023 |
Wiercioch Bartłomiej |
Piotr Kawczyński |
Wyróżnienie w V gr. w I Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym “Con Spirito”, Włocławek Dyplom uznania dla p. Piotra Kawczyńskiego za wyróżniające przygotowanie laureata Dyplom uznania dla p. Agnieszki Korcz za wyróżniający akompaniament |
16.06.2023 |
Różańska Laura |
Danuta Sobik-Ptok |
Wyróżnienie I stopnia - I Festiwal Smyczkowy w Wiśle |
20-21.06.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
III nagroda na XI Chopinowskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków |
1.06-1.07.2023 |
Wojtyłko Milena |
Marcin Szermański |
II nagroda - III Brussels International Music Competition |
20.08.2023 |
Dzieża Aleksandra |
Sonia Grychtoł-Mastalerz |
I miejsce - grupa E – V Ogólnopolski Internetowy Konkurs Pianistyczny, Leżajsk |