W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Dbaj o Zdrowie” czyli prelekcje naukowców i bezpłatne badania

30.04.2024

brak

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy Wojciech Koper oraz Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Epidemiologii i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim Ewa Jankowską serdecznie zapraszają na V Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Dbaj o Zdrowie” pod Patronatem Honorowym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. 

8. maja w Sali Kinowej MCK w Aleksandrowie Kujawskim swoje wykłady wygłoszą znamienici naukowcy. Dr inż. arch. Małgorzata Kaus zaprezentuje wykład „Wpływ architektury na zdrowie i samopoczucie człowieka”.  Dr n. med. Anna Kuna przybliży tematykę pn. „Choroby tropikalne w Polsce i w Europie”, a Patron Merytoryczny Konferencji, prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz spróbuje odpowiedzieć na pytanie „Czy przestrzeganie zaleceń gwarantuje zdrowie?”.

- Wracamy do Ciechocinka, gdzie rozpoczął się nasz cykl konferencji „Dbaj o Zdrowie”. Mieliśmy przyjemność gościć w największych miastach województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie setki osób skorzystało z wiedzy naszych specjalistów oraz bezpłatnych badań profilaktycznych. Bardzo się cieszę, że przez ten czas udało się stworzyć bardzo bogatą ofertę badań specjalistycznych oraz zaprosić specjalistów z zakresu zdrowia. Serdecznie zapraszam mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego oraz Ciechocinka i okolic, najpierw na konferencję, a następnie na bezpłatne badania oraz pozostałe atrakcje – zachęca Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy Wojciech Koper.

Po zakończeniu części naukowej, impreza przeniesie się do Parku Zdrojowego w Ciechocinku, gdzie wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych badań profilaktycznych takich jak:

  • badanie mammograficzne,
  • badanie przesiewowe wzroku,
  • badanie ciśnienia krwi,
  • badanie poziomu glukozy w surowicy,
  • badanie poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Oprócz specjalistycznych i bezpłatnych badań, nie zabraknie także porad i konsultacji specjalistów jak np.:

  • profilaktyka raka sutka - nauka samobadania,
  • profilaktyka raka jądra - nauka samobadania,
  • porady dietetyka,
  • porady grzyboznawców.

Plakat-konferencji-dbaj-o-zdrowie

{"register":{"columns":[]}}