W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce

06.03.2024

Banery_do_aktualności_-_FERS_+_KRC_Baner_SI_-_KRC-02

Aktualnie trwają prace nad tworzeniem Ram funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce. Jest to inicjatywa mająca na celu merytoryczne wsparcie tworzonych Klubów Rozwoju Cyfrowego (KRC) na terenie całego kraju, w których osoby dorosłe będą miały możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji cyfrowych.

Uczestnicy wsparcia będą potrafili sprawnie poruszać się po Internecie i samodzielnie załatwiać ważne sprawy on-line, a także zdobędą nowe umiejętności ważne na rynku pracy i ułatwiające zmianę ścieżki kariery zawodowej.

Dokument pt. Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce stanowi merytoryczne wsparcie i wytyczne, jak powinien działać i funkcjonować KRC. Jednocześnie określa minimalne warunki organizacyjne dla jego utworzenia na terenie gmin. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dokumentem poniżej.

Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego

Wszelkie uwagi oraz sugestie prosimy przesyłać na adres: krc@cppc.gov.pl  do dnia 20.03.2024 r. (w formie maila lub odrębnego pliku word).

Dzięki Państwa zaangażowaniu, zespół Centrum Projektów Polska Cyfrowa wraz z Partnerami Projektu będzie mógł stworzyć dopasowane do potrzeb mieszkańców i mieszkanek gmin Ramy funkcjonowania KRC w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby były to miejsca sprzyjające rozwojowi w zakresie kompetencji cyfrowych, w dobrej atmosferze.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i chęć podzielenia się wszelkimi sugestiami.   



„Kluby Rozwoju Cyfrowego – projekt wspierający (KRC Wsparcie)” to projekt własny realizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa wspólnie z Partnerami Projektu: Fundacją Pro Cultura, Stowarzyszeniem Miasta w Internecie, Międzynarodowym Instytutem Outsourcingu, Edukacją bez Barier – Fundacją na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce oraz Politechniką Łódzką. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 CP4.G Wspieranie uczenia się przez całe życie, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie FERS.01.09 Rozwój kompetencji cyfrowych, ma strategiczne znaczenie dla rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, przyczyniając się do zwiększenia poziomu kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców i mieszkanek Polski.

{"register":{"columns":[]}}